2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کجا می دونی واسه هیچ و پوچ؟ مگه آشناشون بودی؟ شاید زندگی شون به بن بست بدی خورده، شاید خیانت د ...

آدم بخاطر ه پول ی زندگیه ۲۰ ساله رو رها میکنه و میره  در ثانی مگه هر کی خیانت ببینه میره جار میزنه 

بعد هم الکی بگه من و آقای قاسم خانی هنوز با هم دوست هستیم🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮

این آدم کلا روانیه 

2728
نه بابا حدود ۳۰ سالشه...من ۶ سال پیش پیجشو فالو کرده بودم

پیج کی؟

مگه میشناختیش

خب نیروانا هم بالای بیسته سنش

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

از پستای بعضیا واقعا تعجب میکنم😐

فرض کنیم که بهاره رهنما الان داره حرص میخوره، ما چرا باید از حرص خوردن کسی که فقط فیلما و عکساشو دیدیم و هیچ شناختی ازش نداریم خوشحال بشیم؟😐😐😐😐

بهاره به کدوم یک از شما بدی کرده یا حقتونو خورده؟🤔😐😐😐

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
کدوم فیلم  بی ادبی؟

یه فیلم ازش دیدم تو خیابون پشت فرمون برای دو تا اقا چند بار انگشت وسط رو نشون داد

حتی اگر اونا کاری کرده باشن این حرکت از یه خانم تحصلیکرده با سه تا مدرک بعیده😒

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤

والا به مام خوشحال میشیم حال همه خوب باشه خانم رهنما هم خوشبخت باشه ایشالا ولی دیگه اینقدر حالمونو بهم نزنه چرا باید کل زندگی خصوصیشو تو اینستا پخش کنه هر چیزی ی حد و اندازه ای داری دیگه شور شو در آورده 

بهاره رهنما دقیقا کجاش خوشکله؟

گیرم خوشکلم باشه ک اصلا نیس یک ذره شعور وشخصیت نداره وهمشم ادا میاد

یکی این بهاره خیلی بیشخصیت و بی فرهنگه یکی هم سحرقریشی

نگا ب ظاهرشون نکنین خیلی کثیفن

اره دقت کردی هیچ کس اخ و پیف نکرد از این کار، اما وقتی بهاره ازدواج کرد همه محکومش کردن. زن ستیزی بی ...

نه چرا محکوم کنن؟

وقتی جدامیشن مگه قراره تااخر مجرد بمونن؟

جفتشون حق ازدواج داشتن خوشبختم بشن

چقدرقضاوت کردین بنده خداروبه ماچه که چی میداره این همه ادم ازهمه چی زندگیشون میدارن اینستاحتی بدترشو ...

اگه بخاطر ه پول نبوده و نیست مثله آدم بشینه زندگیشو بکنه ک نمیکنه   دوست داره ب همه بفهمونه خوشبخت ترین ادم روی زمین هست

بعد هم کسی ک اول میره با زلزله زدگان ی عکس میندازه بعد میره کانادا دندوناش رو درست کنه 

چی میگین ب همچین آدم عقده ای؟

خیلی کثیفه

پیج کی؟ مگه میشناختیش خب نیروانا هم بالای بیسته سنش

آره دختره رو من ۶ سال پیش فالو کرده بودم...میترا ابراهیمی  و خواهرش بیتا ابراهیمی...چون خوشکل و باکلاس بود و سبک زندگیش جالب بود...اون موقع تازه داشت فارغ التحصیل میشد و مستند زندگی پسر فروغ رو می ساخت اما خب خیلی هم از خودراضی بودن...من ازش یه بار فقط یه سوال پرسیدم بلاکم کرد...بعد حدود ۳ سال پیش خواهرش تو پیجش از ازدواج میترا گفته بود باز من پرسیدم دوماد کیه؟ خواهرشم بلاکم کرد😑

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706