2726
عنوان

کسی هست از مورفولوژی سر دربیاره

86 بازدید | 14 پست

سلام من دوساله اقدامم ۲ بارم آی یو آی کردم نشد امروز فهمیدم که مورفولوژی همسرم نرمالش پایینه میتونه دلیل نازایی باشه و چکار کنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یه متخصص اورولوژی برید چکاب کنن شکل اسپرم و حرکت اسپرم واسه بارداری مهمه بعضیا واریکوسل دارن و این ب ...

بله فردا وقت دارم ولی قبلا که پیش اورولوژی رفتم گفت مشکلی نیست طبیعی اقدام کنید که نشد 

بله فردا وقت دارم ولی قبلا که پیش اورولوژی رفتم گفت مشکلی نیست طبیعی اقدام کنید که نشد 

دلایل زیاد داره که بارداری صورت نمیگیره یکیش میتونه اسیدی بودن بیش از حد رحم شما باشه اما بیشتر دکتر ها فقط به ارمایش اسپرموگرافی بسنده میکنن اما برای مطمئن شدن و بیشتر شدن احتمال بارداری حتما پیش دکتر ارولوژی برید و معاینه کنه که احتمال واریکسل رو براتون از بین ببره م مطمئن تر بشید.و از همه مهمتر تا خدا نخواد هیچ چیزی درست نمیشه توکل کنید به خدا انشالله مشکلتون حل میشه

اسیدی بودن از کجا معلوم میشه و از کجا از بین میره

اسیدی بودن رو دکتر زنان با ازمایش انجام میده البته تست های هم هست که میتونید از داروخانه تهیه کنید و مقدار اسیدی بودن رو بهتون میگه بهترین محیط برای باروری pH۴.۵ است .البته خیلی از دکترها بخاطر اعتماد زیاد به خودشون و پول در اوردن های زیادی که با روشهای دیگه انجام میدن مثلivfسراغ درمان و پیگیری این مطلب نمیرن .اگه پزشک با خدایی باشه تمام ازمایشات رو انجام میده که این موردو کم دیدم.بهتره اول تست رو بگیرید و تو خونه انجام بدین اگه بالا بود به فکر تنظیم کردنش باشید

2706