2726
عنوان

کیا از لیمومی رژیم گرفتن ؟؟؟؟

1074 بازدید | 19 پست

خودم گرفتم 

دوره پنجمم

11 کیلو اضافه داشتم 

دوره اول 4 کیلو ، دوره دوم 1ونیم کیلو ، دوره سوم 1 کیلو کم کردم

دوره چهارم متاسفانه رعایت نکردم و یک کیلو چاق شدم باز 

الان یک هفته س دوره پنجم  و شروع کردم 

دعا کنید برسم به وزن ایده الم

کسی اینجا رژیم نگرفته از لیمومی ؟ انگیزه بدیم به هم

خدایااااا شکرت     
چی هستش

تو گوگل سرچ کن لیمومی برات میاره 

تواینستا هم پیج داره 

یه رژیم هست بر پایه اصلاح مزاج هست 

خیلی طرفدار داره و عاااااالیه 

من که فووووووووووووق العاده راضی بودم 

خدایااااا شکرت     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبیش اینکه غذاش از غذای معمولی خونه ست  و چیز عجیبی نداره که اذیت شی 

میتونی درست کنی همه بخورن ازش 

و اینکه اصلا صورت و لاغر نمیکنه و این برای من خیلی مهم بود

خدایااااا شکرت     
2728

پولی هست؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

من گرفتم کس دیگه ای هم سراغ دارم که گرفته هر دو راضی

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
خداروشکر  طبع من سرده یعنی سرد مجازم خیلی 😥😥😥لاغرم نمیشم چند ماهه انگیزه ندارم اصلا

اولش یه عاااالمه ازت سوال میپرسن که جواب همشونو میدی 

بعد دکتر روشندل مزاجتون رو تشخیص میده و بر اساس اون براتون رژیم میده 

من ماه پیش اصلاااااااااااااااااا رعایت نکردم 

خیلی ناراحتم 

انگیزه مو از دست دادم 

خیلی خوب داشتم پیش می رفتم 

خدایااااا شکرت     

جدي چقدر خوب منم گرفتم  ١٠كيلوًاضافه وزن دارم به نظرت كم ميكنم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
دوره چندمی ؟؟ چند کیلو کم کردی ؟؟

دوره دومم من برای کاهش وزن نمیخواستم برای مشکلات دیگه ای که داشتم میخواستم برنامه غذایی داشته باشم

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
جدي چقدر خوب منم گرفتم  ١٠كيلوًاضافه وزن دارم به نظرت كم ميكنم

حتما کم میکنی .رژیمش یه جوریه تمایلت به خوردن مخصوصا شیرینی رو ازت میگیره

2706