2737
2734
عزيزم برام سوال پيش امده شما كه بچه نميخوايد چرا اجازه ميديد باردار بشيد كه بعدش سقط كنيد ميدونيد چه ...

دفعه اول کاندوم ایرانی به اسپرم تراوا بود و از بازار بعلت همین ارور ها جمع شد 

ما محافظت کامل داشتیم 

از اون موقع از برند ژاپنی استفاده کردیم که این اواخر دونه ای سی تومن شده بود

با هزار دردسر بخاطر قوانین احمقانه بالاخره همسرم غیر قانونی وازکتومی کردند و چهار ماه بعد از وازکتومی متاسفانه اسپرم نشده بود در حالی که در ۹۹ درصد بعد سه ماه اسپرم صفر میشه

از پزشک توصیه گرفتیم و ایشون گفتند بخاطر کرونا خودمون رو برای آزمایش اسپرم در معرض خطر قرار ندیم و شانس مون اینجوری شد 

حالا به نظرتون ما کوتاهی کرده ایم ؟

😁
نه بابا خیلی زیاده فقط چون غیرقانونیه امار درست تحویل نمیدن

اره راس میگی.یه مدت تو گوگل سرچ میگردم تو نینی سایت میدیدم کسی مثل من نبود فقط دنبال یه همدرد بودم که کمی اروم شدم که فقط من نیستم اما هیچکس نبود😔الان که میگی میفهمم اره راس میگی خیلیا هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دفعه اول کاندوم ایرانی به اسپرم تراوا بود و از بازار بعلت همین ارور ها جمع شد  ما محافظت کامل ...

نه همون موقع كه گفتيد سقط كرديد براي بار دوم متوجه شدم كه جلوگيري سفت و سخت داشتيد 

ولي ذهنم به شدت درگير صلاح خداوند و تقديير شد كه يكي ميخواد و نميشه يكي هم نميخواد و با وجود اين همه محكم كاري چند بار ميشه 

سلام خواهر خوبم منم تازه سقط کردم به خاطر اینکه خیانت ازش دیدم ولی بعدش بشدت پشیمون شدم ولی الان دید ...

خیانت واقعاااا بده خیلی.😔خیلی آدمو عذاب میده .دیدم که خیلیا خیانت میکنن باز میکنن.شما دلیلت خیلی سنگینه چون واقعا از خیانت نمیشه گذشت .چه چیزی هست که شما مطمعا بشی که آیا این فرد در زمان بارداری شما باز خیانت نمیکنه!در زمانی که شما مشغول بچه داری هستی وکمتر بهش توجه کنی خیانت نمیکنه😔

2731
اره راس میگی.یه مدت تو گوگل سرچ میگردم تو نینی سایت میدیدم کسی مثل من نبود فقط دنبال یه همدرد بودم ک ...

دخترخالم 4 ماه سقط کرد با قرص تو خونه فقط تو نیستی عزیزم

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم
نه همون موقع كه گفتيد سقط كرديد براي بار دوم متوجه شدم كه جلوگيري سفت و سخت داشتيد  ولي ذهنم ب ...

خداوند هم حتما حکمت خودش رو داره

ولی من نمیتونم به خودم و به یه بچه ظلم کنم 

مخصوصا که جفتمون هم مینور هستیم و ریسک ماژور داریم 

😁
2738
خداوند هم حتما حکمت خودش رو داره ولی من نمیتونم به خودم و به یه بچه ظلم کنم  مخصوصا که جفتمون ...

كارتون بسيار صحيح بوده باوجود اين شرايط 

البته من با سقط كردن كاري ندارم فقط اسيب بعدش كه به جسم خانم وارد ميشه خيلي ناراحت كننده هست و بخاطره خودتون گفتم بيشتر

خیانت واقعاااا بده خیلی.😔خیلی آدمو عذاب میده .دیدم که خیلیا خیانت میکنن باز میکنن.شما دلیلت خیلی سن ...

ممنون از درکت عزیزم من دوتا بچه داشتم باز باردار شدم که سقط کردم اگه ادم پاکی بود هیچ وقت سقط نمیکردم تموم زندگیم تو یه لحظه از جلو چشمام افتاد 

خداوند هم حتما حکمت خودش رو داره ولی من نمیتونم به خودم و به یه بچه ظلم کنم  مخصوصا که جفتمون ...

👏👏👏👏👏واقعاااا خداوند صلاح خودشو داره اما منی که احساس میکنم با امدن بچم زندگی رو رراش تلخ میکنم که نکنه روزی بهم بگه مامان چرا منو بدنیا اوردی وقتی که روزی بشه بچه ی طلاق خب بیشتر رو سقط فکر میکنم تا انشالله از خودم و شوهرم ،زندگیم مطمعا شم بعد...نه با استرس و ناراحتی و یه عمر پشیمونی.منم دقیقا مینورم و شوهرم

كارتون بسيار صحيح بوده باوجود اين شرايط  البته من با سقط كردن كاري ندارم فقط اسيب بعدش كه به ج ...

عزیزدلم من پیامتونو کاملا درک کردم ممنونم که به دلسوز جسم هم جنس خودت هستی 🙏🙏🙏🌹🌹🌹واقعا سقط سخته👍خدا خودش کمک کنه برای کسایی که مجبور به این کار میشن

ممنون از درکت عزیزم من دوتا بچه داشتم باز باردار شدم که سقط کردم اگه ادم پاکی بود هیچ وقت سقط نمیکرد ...

فدات .میفهمم عزیزم خیلی سخته انشالله روزی بشه سرش به سنگ بخوره و مطمعا بشی کامل ازش و خدا یدونه دیگه نازشو بهت بده

عزیزدلم من پیامتونو کاملا درک کردم ممنونم که به دلسوز جسم هم جنس خودت هستی 🙏🙏🙏🌹🌹🌹واقعا سقط سخت ...

الهي امين 🙏🏻🌹

عزيزمي اميدوارم در زمان مناسب خداوند بهت فرزند بده باز و لذتشو ببري شما هم خودتو ناراحت نكن از كاري كه كردي ❤️

2706