2737
2734

من ۲۳سالنه و ۴سال ازدواج کردم ۶ماه پیش باردارشدم و تو اوج خوشبختی و بالاترین لذت تو ۵هفتگی که اصلا ساک هم مشخص نبودسقط شد😔سپردمش دست هدا و ۳ماه جلوگیری کردم و بعد ۳بار نزدیکی ناخواسته تو ماه دوم باز باردارشدم البته اینبار ناخواسته چون شرایطم کاملا متفاوت بود 😔اوضاع زندگیم و مشکلاتم با همسرم تو اوج بود تو اوج ناراحتی بودم باردلرشدم و باشوهرم قهر بودم حرق طلاق امده بود شوهرم ۲۰روز کنارم نمیخوابید و بی محلی هاش هر روز داغون ترم میکرد حال جسمیم خراب بود علائم بارداری سنگینی داشتم مریض شده بودم و هورمونام بهم ریخته بود😔همش میگفتم چرا باید یه انسان دیگه رو هم وارد این زندگی کنم گناه داره و....داغون بودم همش دعام این بودشوهرم بیاد پیشم و خیالم راحت شه همه جی خوبه اما بدتر میشد تنهای خوابیدنام همش گریه کردنام😔همش به دعواهامون فکر میکردم به کارایی که باهام کرد بدتر میشدم با دوتا از دوستام که منو دیدن درمیون گذاشتم و اونا بجای کمک به زن حامله که هورموناش بهم ریخته بجا اینکه بگن بجنگ..گفتن سقط کن گناه داره یچت و نیارش و... بیشتر روم تاثیر میذاشتن و خیلی چیزا خوردم عروسک پشت پرده چندبار در روز خوردموپشیمون سقط شدم😔اما باز گفتم نکنه با اینا ناقص شده باشه و بدتر عذابم بده و آخر با قرص سقط کردم ۲۰روز خونریزی و درد کشیدم 😔بزرگترین اشتباه زندگیم خدایا چقدر پشیمون شدم خدامیدونه چقدر گریه میکنم چقدر عذاب میکشم میخوام بمیرم افسرده شدم همش خوابم.تنها چیزی که بهم کمک میکنه بارداری دوبارس ..ضربان قلب دوباره😔باجون و دل میپذیرمش حتی اگه زیر کتکم باشم نوکرشم

بچه ها توروخدا آرومم کنین چکار کنم😔میدونم کار بدی کردم خیلی توبه کردم و میکنم تا آخرعمرم شرمنده ی خدام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایشالا دوباره باردار میشی  دیگه به گذشته فکرنکن

خدا خیلی مهربونه

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
2738

اول زندگیتو درست کن بعد فکر بارداری بعدی باش... تو که اولا خوشبخت بودی... پاشو خودتو جمع کن... زندگیتو جمع کن... نذار دشمنت اگه خدایی نکرده داری شاد بشه... بعد که آرامش برگشت به قلبت با خیال راحت باردار شو

عزیزم پشیمونیت خیلی با ارزشه خدا توبه کنندگان را دوست دارد

اون دوستات تاوان بدی میدن به خاطر راهنمایی غلطشون و تشویقت به کار اشتباه ...

ایشالله دوباره مادر میشی. و یه مادر خوب و مهربون 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
ای جانم خدا بهش ۳تا داد.خداروشکر.من فک میکنم فقط منم تو دنیا که سقط عمد داشتم😔

نه بابا خیلی زیاده فقط چون غیرقانونیه امار درست تحویل نمیدن

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم
با شوهرت آشتی کردی؟؟

اره چند روز بعد سقط امد پیشم و باهم اشتی کردیم الان خداروشکر خوبسم اون دعوامونم مثل تمام دعواها که میان و میرن بود و با لج بازی های من اما نمیدونم چرا برامن بدترین دعوا یود تو اون دوران یدترین شوهر بود😔

2706