2726
عنوان

نگاه های برادر شوهر خواهرم به من

2185 بازدید | 72 پست

برادر شوهر خواهرم برای اولین بار بود که من رو میدید دکتر هست

موقع خداحافظی با لبخند صاف توی چشم هام نگاه میکرد من سرم رو انداخته بودم پایین ولی تا موقع ای که اونجا بودم هینحوری نگام میکرد...

به نظر تون چرا؟حسی داره نسبت به من کسی بوده یه آقا نسبت بهش اینجوری باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت بهتر میتونی فهمیده باشی

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

چرا تاپیکای تو اینجوریه همش؟؟؟ یه جا گفتی چرا بی حیا شدم!!! یه جا گفتی چیکار کنم حیا داشته باشم!!! کلا تاپیکای عجیبی میزنی

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
2706