2733
2734

خانوما این دوست من یه خاستگار خیلی عالی براش اومده میخاد به خاطر دوست پسرش ردش کنه 

دوسپسرش۲۰ سالشه الان چیزی نداره ولی اینده داره اما شغلش به پای دکتر نمیرسه 

فقط ۲،۳ماهه ک باهمن 

میگ دوسش دارمو ازین حرفا 

به نظر شما چ کار کنه؟؟

دوستت داره میرینه توبختش

چندسالشه دوستت؟حتماخامه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۹ سالشه  بهش میگم میگ انصاف نیس ولش کنم

چطور ب پسره اعتماد داره اگ فردا ولش کردچی 

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738

آدم نقد و ول نمیکنه نسیه رو بچسبه ،انقدر از این قول ها به آدم میدن که .‌آی خونه میخرم آی ماشین میخرم حرف باد هواس فردا به خودش میاد میبینه چه کیس هایی رو به خاطر یه عشق مسخره رد کرده بعدشم علاقه بعد ازدواج هم بوجود میاد مثل من و همسرم

عزیزم دوست پسر را خیلی رویش حساب باز نکنه.

اکثرشون اخر شر ول میکنند میروند.

شاید ۵ درص شان ب ازدواج بکشه...انم معلوم نیست خوشبخت بشوند یا نه.

بنظر من این مورد جدید را اجازه بده بیاند و صحبت کنند و ببینند بهم میخورند یا نه.

صرفا جهت شغلش قبول نکنه...ملاک های دیگه را هم در نظر بگیره و برای ازدواج زیر نظر روانشناس بالینی باشند.

خاستگارش چندسالشه

۱۹ سالشه  بهش میگم میگ انصاف نیس ولش کنم

دوس پسرش حتما کنکوریه

تاپیکای مفید منو تگ کنین ممنون 💋 من پای تمام آرزو هایم را امضا کرده ام رفیق 😍 من پای خواسته های بی حدِ دلم می ایستم و مردانه میجنگم برای ساختن خودی که آرزویش را دارم 💪 من ایمان دارم به قهرمان زندگی ام که هر روز و هرروز او را در آیینه میبینم 👑✌  سالها بعد زمانی که خودساخته شدم همین روزهارا به یاد می آورم که دخترِ بازیگوشِ درونم ، پایِ چه قراردادِ دِلی را امضا زده است ...🐰💕
2706