2733
2734
عنوان

کسی هست که مثل من باشه؟

138 بازدید | 31 پست

با این وضع دلار و سکه من دیگه بیخیال ازدواج شدم قبلا همش میگفتم امسال ازدواج میکنم دیگه ولی الان کلا بیخیال شدم خواستگار هست ولی میدونم با هر کدومشون ازدواج کنم تو بی پولی میخوایم دست و پا بزنیم🤦‍♀️

شما هم اینطورین یا هنوز امید دارین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من ک داغونم...فقط متاهلا توروخدا بچه نیارین...ما ک تو ایران بدبخت شدیم...شما ی نفر دیگه رو بدبخت نکن ...

دقیقا میگم یا باید از ایران بری یا خودت و ی نفر دیگه رو بدبخت نکنی

من ازدواج کردم ناشکری نمیکنم اما اجاره ها سرسام اوره.دیگه خرید خونه حتی برام رویا هم نیست همین اجاره رو بتونیم بدیم هنر کردیم...فقط توی اینستا گاهی عکسای خونه ها و چیدمانشو نگاه میکنم دیگه به همین قانعم! دبگه برام مهم نیست فقط میگم خدا سلامتی بده🤲

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
من ازدواج کردم ناشکری نمیکنم اما اجاره ها سرسام اوره.دیگه خرید خونه حتی برام رویا هم نیست همین اجاره ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️انشاءالله به بهترین شکل زندگیت به رفاه میرسه

2706