2733
2739
عنوان

جمعه عروسی دختر عمه🙂🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی خوبه واقعا منم اینجور عروسی و دوس دارم به نامزدمم میگم مام اینطوری بگیریم اگه تاعروسیموم تموم نشه دعا کنید تموم شه مام بریم سر خونه زندگیمون

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2731
آفرین بهشون.. ما هم چندتا الاغ بی فرهنگ داریم و هفته آینده میخوان ی عروسی مجلل بگیرن...

مگه الاغ ها هم فرهنگ دارن 😂😂😂ما گوساله بی فرهنگ داریم 🤣🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2738
خیلی خوبه واقعا منم اینجور عروسی و دوس دارم به نامزدمم میگم مام اینطوری بگیریم اگه تاعروسیموم تموم ن ...

انشاالله زودی برین با دل خوش و بدون استرس و خوشبخت بشین

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

ماهم چند روز پیش همینجوری تو خیابون دیدیم

عروس دوماد بدون تزیین ماشین و بدون فیلمبردار

ی ماشین دنبالش بود با گوشی فیلمبرداری میکردن ب سمت خونشون انشالله خوشبخت شن

بجاش سالگرد توپ بگیرن ایشالا

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706