2733
2734
عنوان

بازاریاب بیمه

74 بازدید | 5 پست

بچه ها به نظرتون کارش چطوره؟ اونایی که تجربه دارید راضی بودید؟ درآمدش جطوره

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

درآمدش خوبه البته اگ هرچی خشتل ترو باجنم ترو باکلاس تر باشی درامدتم بیشتره😐

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درآمدش خوبه البته اگ هرچی خشتل ترو باجنم ترو باکلاس تر باشی درامدتم بیشتره😐

شما کار کردید؟؟ اوایلش سخته؟ من هنوز تجربه ای ندارم میخوام تازه شروع کنم

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
2728
شما کار کردید؟؟ اوایلش سخته؟ من هنوز تجربه ای ندارم میخوام تازه شروع کنم

نه بهم پیشنهاد شده بود اما قبول نکردم کارش خیلی سخته با همه نوع ادمی باید سروکله بزنی و باید اینقدم ت تیپ و قیافت حرف نداشته باشی ک جذبت بشن ب من ک گفت فقط کاری نداره فقط باید ب خودت برسی😐😐😐😕

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
نه بهم پیشنهاد شده بود اما قبول نکردم کارش خیلی سخته با همه نوع ادمی باید سروکله بزنی و باید اینقدم ...

به من گفتند فقط تلفنی باید تماس بگیریم با مشتری دعوتشون کنیم بیان شرکت خودشون مشاوره میدن بهشون