2726
عنوان

میشه برای مادربزرگم دعا کنید...

285 بازدید | 33 پست

مادربزرگم بدن درد داشته امروز داییم برده بیمارستان عکس گرفتن گفتن ریه اش عفونت داره حالا منتظرن جواب آزمایش کروناش بیاد، تروخدا دعا کنید کرونا نباشه هم فشار خون داره هم دیابت هم قلبشو عمل کرده خیلیم استرسیه، برای خوب شدنش دعا کنید اگر ممکنه نفری یه صلوات بفرستید، هفته پیش پیششون بودیم مامانمم براش خیلی خطرناکه نگران اونم هستم... ممنون میشم با دل پاکتون برای سلامتی همه پدر مادرا و مادربزرگ و پدر مادر منم دعا کنید... 🙇

خدا خودش شر این کرونارو زودتر از سرمون باز کنه 😢 آخه این چه بلایی بود نازل شد سرمون 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهی عزیزم. مادرجون منم همین جوری بود ریش عفونت کرده بود ولی کرونا نبود. حواست رو جمع کن اگه جواب منفی بود نبرنش جای کروناییا. مادربزرگ من ازمایش گرفتن تا جواب بیاد برده بودنش جای کروناییا. وقتی جواب امد منفی بود 😐😫چه فایده 😞دلم خونه بخدا. اخر فوت کرد

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز
مادربزرگم 67 سالشه فکر کنم

ترو خدا بخون پستمو. نزارین ببرنش جای کروناییا. مواظبش باشین. توی این اوضاع باید از بیمارستان ترسید

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز
الهی عزیزم. مادرجون منم همین جوری بود ریش عفونت کرده بود ولی کرونا نبود. حواست رو جمع کن اگه جواب من ...

ای وای 😢 خدا رحمتشون کنه، بردنش یه بیمارستانی که مخصوص بیمارای کرونایی نیست، ولی خب ممکنه اونجا کسی آلوده باشه دیگه، خیلی نگرانشم 😔

70

خدای من

چه بد

پی چرا مادرشوهر من چیزیش نمیشه؟

بی شوخی ها

ازش بدم نمیاد اصلا اما برام سواله چطور آدم ۸۳ ساله با کلی زایمان و زحمت سرپاست و روشم زیاده و به مردم تیکه میندازه

باهاش سر خرفو باز میکنم قشنگ تجزیه تحلیل میکنه مغزش اشتباه نداره

چرا این بنده خداها جوون از بین میرن

2706