2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در اینده خودشو نشون میده مادر شوهر منم همینجور بودن هرچی میگفتم بده نرین ، میگفتن نمیتونم آخرش فیب ...

چه معلوم چقد عمر کنم

ترجیح میدم تمیز و مرتب باشم توی جوونیم

تا اینکه نگران میانسالی و پیریم باشم

خداروشکر الانکه خواستم مادربشم هیچ مشکلی نداشتم 😊

مامی بهار و بهراد  
2731

من شنيدم بخاطر اينكه رحم در اون زمان مثل جايي هست كه زخمه و همونطور كه زخم آب بهش نبايد برسه رحم هم همينطور و آب به هر جاي بدن برسه سريع جذب ميكنه مثلا وضو گرفتن هم در اون زمان ضرر داره و خدا از دوش خانم ها برداشته چون براشون ضرر داره حتي بايد دستكش بپوشيم موقع ظرف شستن و پيشبند كه لباس خيس نشه 

من میرم حموم خیلی کم میشه خونریزیم ولی به هیچ عنوان نمیتونم نرم حموم اصلا حالم بد میشه دیگه هرچی میخواد بشه بشه 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2738
چه معلوم چقد عمر کنم ترجیح میدم تمیز و مرتب باشم توی جوونیم تا اینکه نگران میانسالی و پیریم باشم ...

یعنی واقعا سه چهار روز حموم نرفتن در ماه خیلی آدمو کثیف و شلخته میکنه؟؟؟

مادرشوهر منم میانسال نبود ، توی چهل و پنج سالگی عمل کرد و برداشت . با کلی سختی

مراقبت از سلامتی بدن خیلی مهمه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
یعنی واقعا سه چهار روز حموم نرفتن در ماه خیلی آدمو کثیف و شلخته میکنه؟؟؟ مادرشوهر منم میانسال نبود ...

من هرروز باید برم حموم اخه نمیتونم واقعا بذارم دو روز بشه حتی 

مامی بهار و بهراد  
من هرروز باید برم حموم اخه نمیتونم واقعا بذارم دو روز بشه حتی 

هر روز حمام کردن در مواقع عادی هم بدن رو سست و بیمار میکنه

روز در میون کنین دفعاتش رو

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2706