2737
2734

من نتم واسه برنامه داخلی زیاده به جز اینا چ برنامه های داخلی استفاده کنم البته نه برای پیام رسان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیجی عزیزم مطمینی؟ 

آره‌ گلم‌ دیجی‌کالا    من نت داخلی داشتم‌ خیییلی‌ خیییلی بیخوده اصلا چیز‌ خوبی باهاش‌ به حساب نمیاد که باز کنه 

حتی نی نی‌ سایت‌ رو باز نکرد دیجی‌ رو باز نکرد، فقط ویسگون‌ رو باز کرد 

میگن نی نی‌ سایت‌ و سایت‌ های دیگه‌ که از گوگول سرچ‌ میشه‌ جز داخلی به حساب نمیاد ‌ 

چند وقت پیش یه‌ کاربری لیست سایت های داخلی‌ رو گذاشت‌ نی نی سایت‌ هم‌ توش نبود

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
2738
آره‌ گلم‌ دیجی‌کالا    من نت داخلی داشتم‌ خیییلی‌ خیییلی بیخوده اصلا چیز‌ خوبی باهاش‌ به ح ...

ممنون مهربون حالا چندتاشو اگه یادته میگی داخلیا؟ بعد یه چیز دیگه اینکه من دوتا رو باهم زدم هم داخلی هم خارجی... یعنی خودکار برم داخلی از داخلی کم میشه یا باید تنظیمش کنم

ممنون مهربون حالا چندتاشو اگه یادته میگی داخلیا؟ بعد یه چیز دیگه اینکه من دوتا رو باهم زدم هم داخلی ...

نه تنظیم‌ نمیخواد ‌ خودش خودکار کم میشه، 

والا یادم‌ نیست ولی سایت‌ های قرآنی و مذهبی زیاد داشت‌ که شامل بود ، 

دیگه نگير اصلا خوب‌ نیس

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
نه تنظیم‌ نمیخواد ‌ خودش خودکار کم میشه،  والا یادم‌ نیست ولی سایت‌ های قرآنی و مذهبی زیاد داش ...

ممنون عزیزم والله مجبوری گرفتم خیلی گرونن بسته ها گفتم حالا ی چی ازش لابد میشه استفاده کرد

ممنون عزیزم والله مجبوری گرفتم خیلی گرونن بسته ها گفتم حالا ی چی ازش لابد میشه استفاده کرد

خواهش میکنم

نه اصلا خوب‌ نیستن

بچه ها میشع بهم بگید چطور بسته هاتون میگیرید که داخلی واینها حساب میکنید

من  خیلی بسته میزنم زود تموم میشع وات ساپ وتلگرام نی نی سایت واپارات ودیوار میرم.البته نی نی سایت واتساپ بیشتر میرم.ولی بستهم ی هفته تموم میشه.

بچه ها میشع بهم بگید چطور بسته هاتون میگیرید که داخلی واینها حساب میکنید من  خیلی بسته میزنم ز ...

من اولین باره میزنم ولی کدش تو ایرانسل من هست... عزیزم منم همیشه قبل موعد تموم میشه چه میشه کرد اصلا برکت ندارن