2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستت درد نکنه.اجرت با آقا صاحب الزمان عج

ببخشید خودم ی مقدار تو قران خوندن تنبلم و الانا امتحان هم داریم😕😕 میترسم ختمتون رو مشکل دار کنم. ببخشید نتونستم شرکت کنم🙏🏻🙏🏻

ببخشید خودم ی مقدار تو قران خوندن تنبلم و الانا امتحان هم داریم😕😕 میترسم ختمتون رو مشکل دار کنم. ب ...

خواهش میکنم عزیزم.حتی خودم هم چون ختم شخصی دارم و مشغله ام زیاده نتونستم اینجا شرکت کنم

ولی خب دیدم بنده خدا خیلی وقته فوت شده هنوز ختمش تمام نکردن. زودتر بنده خدا آروم بگیره

کمک بزرگی بود تاپیکت.

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
2728

یه اشنا داریم به کارمنداش ماشین هدیه میده.چن تا خونه داره کلی سفر خارج و وسایلای لوکس و...پسرش بدون کنکور فرستاد اونور پزشکی میخونه. به فامیل و کسایی که ندارن هم خیلی کمک میکنه. از نظر من پولدارن و خوشبخت. با پول هم بخودش خوش میگذره هم اطرافیانش نجات داده

من ب کسی ک بالای ده میلیون درماه درامد داشته باشه میگم پولدار😂💎

شوهرمن در آمدش یک پنجمه ده میلیونه یعنی ما پولداریم ؟😍😍😍

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2706