2726
عنوان

دلیل کم شدن زمان پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 111469 بازدید | 36 پست
الان دیدم که این تاپیک برای 3 سال پیشه😆

منم الان داشتم میخوندم    

منم از وقتی اقدام کردم دوره 5 روزم شده دو سه روزه

حوصله دکتر رفتنم ندارم

ایشالا که چیزیم نیست  

❤زندگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم الان داشتم میخوندم       منم از وقتی اقدام کردم دوره 5 روزم شده دو سه روزه حو ...

😂😂😂😂👍👍👍

به نظر من هم چیز بدی نیست چون آزمایش هم داده بودم کلن میزون بود همه چیز، چند جا هم خوندم که بخاطر اقدامه

خدایا ، نی نیمو حفظ کن

وای منم همینطوریم قبل از اقدام پری هام 5-6روزه بوده ولی الآن روز دوم پری ام  تموم شده خونریزیم.

یعنی میشه ب بارداری نزدیک باشم؟

بسم االه الرحمن الرحیم                                 الهامم26 سالمه.خدایا شکرت فقط همین.. انشاالله به حق مهدی فاطمه همه کسایی که فرزند میخوان خدا نصیبشون کنه.(الهی آمین)😙😙😙      
2728

سلام منم یه یک سالیه خونریزی پریودم کم شده روز سوم دیگه تقریبا تموم میشه و فقط لکه میاد سونوگرافی دادم کیستهای خیلی ریزی رو نشون داد و pco بودم ازمایش هورمونی هم دادم ولی هنوز جوابش نیومده ولی خیلی نسبت به این تغییرات نگرانم میترسم مشکل بدی باشه اگه کسی اطلاعی چیزی داره ممنون میشم راهنمایی کنه

خدایا محتاجیم،ای مهربان ما را به حال خود رها مکن. خدا جونم ازت میخام تو سال ۹۹ ارامش داشته باشم☺ .خدا جونم ممنون که ما رو به مرادمون رسوندی😙. خدا جونم مراقب دخترم و شوهرم باش و تنهامون نذار. خدا جونم ازت میخام که به همه زن و شوهرا نی نی بدی☺ خدا جونم یه کاری کن زودتر این ویروس کرونا تو کل دنیا از بین بره و هیچ وقت بر نگرده. خدایا شکرت بابت همه چی🤗. خدایا خیلی دوست دارم 😇😘😗😙😚😍😍
وای منم همینطوریم قبل از اقدام پری هام 5-6روزه بوده ولی الآن روز دوم پری ام  تموم شده خونریزیم. ...

سلام عزیزم ، منم دقیقا همین حالت های شما رو دارم

به سلامتی باردار شدی ؟ تبریک میگم

میشه لطفا راهنماییم کنی ؟ کم شدن پریود نشانه آماده شدن بدن برای بارداری بود ؟

عزیزم به علت ضخامت دیواره رحمه نه نازک شدن

منظورتون ضخامت اندومتره؟ 

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
نه عزیزم وقتی جداره رحم ازحدنرمالش بیشترضخیمترمیشه خونریزی کم یاقطع میشه که اکثریت بادارو رفع میشه و ...

اخه من درحال اقدام براي بارداري ام و تحت نظرم به دكترم گفتم مدت زمان پريودم كوتاه شده و گفت مشكلي نيست

پس بالاخره برا بارداري مشكل ايجاد ميشه يا نه؟

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

سلام به همگی دوستان. 

من تازه عضو سایت شدم.

خیلی نگرانم . حدود سه ماهه که موقع نزدیکی ترشحات خونی دارم. دکترم رفتم برام تست پاپ اسمیر نوشت که خوشبختانه منفی بود، بعد دوباره برام تست پلوکوسکوپی نوشت که دوهفته دیگه نوبتم میشه. 27سالمه. آزمایش خونمم موردی نداشت.

پریودمم نمیدونم منظمه یا نه.. مثلا تو ماههای اخیر اینطوری بوده:

فروردین14

اردیبهشت13

خرداد11

تیر9

مرداد10

شهریور9

خیلی نگرانم😑

سلام من ۱۵ روز پیش اقدام به بارداری کردم همیشه دوره پریودم ۶_۷ روزه بود این بار یک روز و نیم پریود شدم روز سوم دیگگه پاک بودم. امکانش هست باردار شده باشم؟۱۶ سالمه ۴ ماهه عروسی کردم

2706