2410
2553
عنوان

دلیل کم شدن زمان پریود

110999 بازدید | 36 پست
سلام بچه ها یه راهنمایی ازتون میخواستم من از موقعی که اقدام به بارداری کردم خونریزیم کم شده همیشه تایم پریودام 5 روز بود اما الان روز سوم پاکم به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه تمام سونو و حتی سونو واژینال هم کردم اما کیست ندارم و همه چی طبیعیه ولی چرا خونریزیم کم شده نگرانم اگه تجربه ای دارید لطفاً بهم بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شیوا جان اصلا نگران نباش اکثر کسایی که برای بارداری اقدام میکنن این حالتو تجربه کردن ایشالله که زود زود مامان بشی منم تا سه چهار ماه اینجوری بودم بعلاوه فاصله بین پریودم اول از سی روز به بیست و هشت وبعد به بیست و هفت رسید ماه پنجم هم باردار شدم
2456
سلام. من یه دختر مجرد هستمزمان پریودیم دردهای خیلی شدید داشتم و الان یه کم کمتر شده پریودیم هم هر ماه یک هفته دیرتر ازماه قبل هست ولی بعد از اینکه دکتر رفتم کیست تخمدان داشتم به خاطر همین هر از چند گاهی که دکتر میرفتم از قرصهای HD، LD، Dian35 بر اساس تجویز پزشک مصرف کردم یعنی کیست بطور کامل درمان نمیشه و مجبورم بعضی وقتها استفاده کنم ولی از زمانی که استفاده کردم خونریزیهایم کمتر شد والان هم که حدود یک ساله از قرص استفاده نکردم خیلی خیلی کم شده و می تونم بگم که این دفعه خونریزی ام یک روز بود بدنم همش گر میگیره واحساس میکنم که خیلی گرممه وجوش گونه صورتم هم کلافه ام کرده حالا دیگه نگران شدم نکنه یایسه میشم لطفا راهنماییم کنین
نه آن باش که از تو سیر شوند نه آن باش که بر تو شیر شوند.
2714
سلام.از یکتا جون ممنونم . رفتم دکتر.سونوگرافی و آز هورمونی دادم تخمدانها PCO هستند و پرولاکتینم بالا ست توی آزمایش رنج پرولاکتین 102-496 mIU/ml بود برای من پرولاکتین 620 هست دکتر برام قرص dostinex تجویز کردند که هر هفته نصف قرص را بخورم حدود 2 ماه ونیم قراره بخورم.برای کیستها هم قرص مدروکسی پروژسترون تجویز کردند که از روز 12 پریود به مدت 2 هفته باید بخورم. من زیاد از این قرصها اطلاعی ندارم مخصوصا dostinex .اطلاعاتم در حد همونایی است که از اینترنت گرفتم .نظرتون در مورد این قرصها چیه ؟کسی از این قرصها استفاده کرده؟
نه آن باش که از تو سیر شوند نه آن باش که بر تو شیر شوند.
سلام به همه دوستان من 9ماهه دارم بدون جلوگیری اقدام میکنم سونو وازمایش هم دادم همه چیز خوب بوده همیشه 7روزه پری بودم 4ماهه 4روزه واین ماه 2روزه شدم قرص خاصی مصرف نمیکنم فقط مولتی ویتامین واهن به نظرتون امکانش هست این ماه باردار بشم؟؟
منم یک روزی صاحب نی نی میشم
سلام...با تشکر از اطلاع رسانی خوبتون من یه دختر مجرد 27 ساله هستم چند سالی میشه که زمان پریودم کوتاه شده ...3روزه..و دوره 28 روزم به 23 روز تغییر کرده شما اطلاعی دارین از این قضیه؟ ممنون میشم که راهنمایی کنین
2706