2726
یه پیج حمایت از حیوانات عضو بودم
اخبارش واقعا دلم رو به درد میاورد
از جمله اینکه روى بدن یه عده از سگ ها وایتکس ریخته بودن و بیچاره هاى بیزبون دچار سوختگى هاى بدى شده بودن
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا وکیلی احمدی نژاد تو تی وی گفته بود یعنی مشکلات مملکت ما همین یه دسته مو و مانتو کوتاه خانوماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما مشکلات خیلی مهمتری داریم.
ولی خوب قوه قضاییه باهاش برخورد میکرد و کار خودشو میکرد . ولی آقای روحانی دوست ندارن به هیچ وجهه وجه خوب خودشونو مکدر کنن پیش آقایون دیگه.
2728
خدانگهدار مسافر من

ماریلا داغونم.. این تیتر اخباره...

**درگیری با اسلامگرایان مسلح در مرکز خرید در نایروبی همچنان ادامه دارد**

همسرم میگه دائم داره هلکوپتر رد میشه ولی کسی کاری نتونسته هنوز بکنه.. امروز صبحم باز تیراندازی شده...
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
من هنوزم جرات دیدن فیلم اون خرس ها رو ندارم و ترجیح میدم خودمو بیشتر از این مایوس نکنم !

پارمیدا چقدر موقعیت بدیه
هیچ کارى از دست کسى برنمیاد یعنى؟
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
گلشیفته اگه واقعا هنر پیشه گی رو دوست داشت میموند تو کشورش نه اینکه بره اون ور اب احساس غرور کنه اسمان خدا همه جا یکیه وطن فروشو
اینجا کلبه دلنوشته هامه شعر هایی که حرف دلمه http://ffri.mihanblog.com/
امیدوارم کشته باشن... ولی اگر اینجور بود میگفت کشتن و آتیش زدن.. نمیدونم.. از این جماعت هرچیزی بر میاد... اگر کشته بودن جمعشون میکردن جایی که کسی نباشه ولی نه دم خونه مردم (اینطور که من متوجه شدم)

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
ماریلا نمیدونم اگر ادامه پیدا کنه چی میشه... شنیدم که توی الجزیره این اتفاق افتاده بوده و مجبور بودن گاز باز کنن توی ساختمون که گروگانگیرها خفه شن و ساختمان ازاد شه ولی خب مسلما گروگانها هم کشته میشن امیدوارم از این کارا نکنن... :( به ارتش کنیا که دور ساختمون بودن (بیرون) شلیک شده و اینها میگن احتمالا یه عده سومالیایی ازبیرون ساختمون این کارو کردن... نمیدونم

آمریکا و اسرائیل نیرو کمکی فرستادن... امیدوارم تموم شه هرچی زودتر و این 30 نفر گروگان بسلامتی آزاد شن... بچه هم انگار توشون هست
دقیقا پرستو جان

این خبرو خوندن متعجب شدم حالا خوبه با نفر قبلی چالش داشتن اینقدر گیر میدادن نداشتن چه خبر میشد خدا میدونه خخخخخخخخخخخخ

احمدی مقدم افزود:�فکر می کنم در کنار اینکه باید واقعیت ها را درک کنیم، نباید زود هم عقب نشینی کنیم. در جلسه ای که با آقای روحانی داشتیم هم به ایشان گفتم که آقای دکتر احمدی نژاد در موضوع ماهواره و حجاب همیشه با ما چالش داشتند. ما به دنبال چالش نیستیم اما فکر می کنم بهتر است نظام در این موارد تصمیم بگیریم. ما در نیروی انتظامی در تصمیم سازی کمک می کنیم اما سیاست گذار نیستیم و مجری سیاست های تعیین شده هستیم. این خوب نیست که دو-سه حرف از نظام بیرون بیاید و همه باید یک حرف بزنند.�
2706