2410
2553
عنوان

دفع مدفوع دردناک در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 8212 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میرم دستشویی خیلی به شکمم فشار میاد و ببخشید اینو میکم زور میزنم شکمم درد میکنه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

سعی کنهر روز انجیر اب درست کنی بخوری مشکلت حل میشه تا حدی

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2456
خیلی ممنون، باشه حتما میپرسم انجیر و روغن زیتون و .... اثر نداشتن 

خواهش میکنم عزیزم نظر دکترم تونستی به منم بگو دکتر من گفت خوبه ولی من باز میترسم

تیکر تولد نفس مامان❤
خواهش میکنم عزیزم نظر دکترم تونستی به منم بگو دکتر من گفت خوبه ولی من باز میترسم

ب دکترم پیام دادم گفت مشکلی نداره خوبه، روی شربت هم اگه ممنوعیت بارداری داشته باشه مینویسه، شربت انجیر نوشته بود ممنوع...

2714
ب دکترم پیام دادم گفت مشکلی نداره خوبه، روی شربت هم اگه ممنوعیت بارداری داشته باشه مینویسه، شربت انج ...

رو این نوشته مناسب خانمای باردار و شیرده چه قدر دکترت خوبه من چند روزه سرفم گرفته به دکتر نفهمم زنگ میزنم اصلا ج نمیده هیچ وقت جواب نمیده

تیکر تولد نفس مامان❤
منم میرم دستشویی خیلی به شکمم فشار میاد و ببخشید اینو میکم زور میزنم شکمم درد میکنه 

وای اصلا نباید دستشوییتون جوری بشه که زور بزنید یا دیر بهدیر دفع داشته باشید

من دوروز پیش رفتم دکتر به یه خانمی میگفت اینجوری هستی باید دارو بهت بدم 

وای اصلا نباید دستشوییتون جوری بشه که زور بزنید یا دیر بهدیر دفع داشته باشید من دوروز پیش رفتم دکتر ...

نه اینجوری نیست کلا میگم میرم‌دستشویی حس میکنم به شکمم فشار میاد حتی برای ادرار منم رفتم دکترم گفت دارو خوب نیست گفتم بعضی وقتا نفخ و یبوست دارم گفت اگه خیلی نیست دارو نمیدم بهت چون دارو خوردن خوب نیست با انجیر و الو میتونی خودتو خوب کنی منم همین کارو کردم 

2706