2733
2734
عنوان

از پدرم خسته شدم 😔😔😔😔😔

542 بازدید | 33 پست
۳۴ ساله هستم و وضع مالی مون خوب نیست. پدرم با ماشین کار میکنه و همش ماشینش خرابه. تا حالا چند تا ماشین عوض کرده. کلا عرضه این کار رو نداره. منم خسته شدم به خدا مثل جوون نیستم. کار میکنم حقوقم کمه. خب توو خانواده کمک خرج هستم. یک ریال پس انداز ندارم چون حقوق يه تومان ديگه پس انداز نميشه. فقط از پشت ویترین مغازه ها لباس ها رو میبینم. و نمی تونم بخرم. به جاش یک کیلو برنج و مرغ میخرم. میبرم خونه. گاهی ميگم خدایا شانس ندارم يه همسر خوب گیرم می اومد از این خونه می رفتم ديگه هيچ وقت بابامو نبینم. ولی خب آخه ما اصلا پول نداریم. جهاز هم صفر. رفتم کلاس خیاطی ثبت نام کردم و چرخ قسطی خریدم. امروز اومده دوباره ماشین خرابه و خرج داره. به خدا من آدم هستم. دوست دارم به علایق خودم برسم. چی کار کنم؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عزیزم،ایشالا خدا برات بهترینها رو بسازه. باباتم که بنده خدا تقصیری نداره. ایشالا یه ازدواج خوب کنی و ...

ای بابا. بابام يه زمین داشتیم یواشکی چند سال پیش فروخت. ديگه الان هیچ سرمایه نداریم. اگه به فکر بود الان باز نشسته بود. ولی کلا سر به هوا بوده همش.

منم ۲۹سالمه ومجرد شرایطم تقریباشبیه شماست ان شاالله هرچ زودتری بخت خوب نصیبت بشه واقعاباتمام وجوددرکت میکنم.

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.
2706