2726
عنوان

بی ادبی یا با ادب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2866 بازدید | 89 پست
اره تربیت خانوادگی نداشت اصلا خودش تو طویله بزرگ شده میگه نمیدونستم مذهبی زیاده نه عزیزم مذهبی زباد ...

ای بابا

بعد مث شما بگیم طویله و...تربیت داریم؟؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
اونی ک ب مذهب ربطش داده واقعا بی مورد بوده هر کس ی سبکی داره زندگیش  راضی و ناراضی بودنشونم ب ...

خخخخخ من راضی تو راضی صلوات بر ناراضی🤣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من تو جمع دوستام مثل شما بودم ولی با شوهرم خیلی از این حرفا میزنیم به شوهرتم بستگی داره شاید اونم نگ ...

خیلی مردا هم اجازه نمیدن زنشون بهشون بگه بالا چشمت ابرو..اینم واقعا دلیلی بر مودبی زن محسوب نمیشه

با افتخار قدیمی هستم و چهارمین کاربریمه😊😉

من قبلا یه پسره رو دنبال میگردم تیکه کلامش توله سگ بود‌ منم این تو ذهنم بود داشتیم با هم تی وی نگا میکردیم یدفه گفتم توله سگ بچه چه خوشکله‌ وااای اونقد دعوام کرد . همین بود‌  ‌کلا هم فحشرخوشم نمیاد یدم ولی اینو تازه بهدشوخی گفتم 

بعدا وجود نداره یا الان یا هیچ وقت. ❤
خیلی مردا هم اجازه نمیدن زنشون بهشون بگه بالا چشمت ابرو..اینم واقعا دلیلی بر مودبی زن محسوب نمیشه

بله درسته 

شوهرم خیلی تو شوخیا از این حرفا میزنه منم مثل خودش شدم البته با خواهرمم اینطوری بودم.

ما یه بار پارک رفته بودیم تو قسمت تاب سرره یه زنو شوهر رو نیمکت نشسته بودن بچه هاشون داشتن بازی میکردن اینا جلو ملت تو بغل هم بودن دست همو نوازش میکردن سر خانومه رو شونه شوهرش 

بعد دخترش رو سرسره بلند رفته بود خانم به شوهرش گفت برو حواست به بچه باشه اینم رفت بچه که داشت میومد پایین کتف بچه رو گرفت اینم دردش اومد و زد زیر گریه

خانمه بلند شد به شوهرش انقدر فحش داد بیشعور کثافت احمق و... همینطور بلندبلند همه با تعجب نگاه میکردن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ای بابا بعد مث شما بگیم طویله و...تربیت داریم؟؟

نهههههه توجه داشته باشید طویله اوکیه

نام بردن از احشامی که در طویله سکنی گزیده اند بی ادبیه!🤣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

تو جمع ک زن و شوهرا باید احترام همدیگرو نگه دارن‌

ولی تو خونه راحتن 

چون زن و شوهر راحت نباشن راحت زندگی نکنن چ فایده داره اون زندگی😒😒

اونجوری باشه شوهر ادمم مث بقیه غریبه حساب میشه ک باید همش حواسمون باشه ک چی حرف بزنیم یا چیکار کنیم

متاسفانه گاهی پدر شوهر و برادرم میرن رو اعصابم و شدیدا بد دهن میشم.

البته تو دلم فحش های خیلی بد بهشون میدم.

یه بار هم عنان اختیار از کف بدادم و پیش شوهرم حرفای زشتی زدم که هنوز پشیمان هستم.

ولی واقعا عصبی میکنن آدمو.

وگرنه در حالت عادی اون کلمات رو اصلا به کار نمی برم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

رفتار غلیظ .  اونیکه خیلی مودب و زیادی ادب داره معمولن از درونش داره انواع فحش ها رو میده و فقط چون همیشه بهش گفتن با ادب باش دختر خوبی باش و گرنه .... از سر همین تربیت خیلی مودب هستش.  

تنها بی ادب سایت شما هستی. بقیه مودب و با کمال🤣🤣

عزیزم دلیل نداره کسی دروغ بگه‌ من تو جمع دوستام وااااقعا بی ادبم خودم اعتراف میکنم چون کلا اونا فحش میدن منم عادت کردم‌ ولی پیش شوهرم با توخونه نمیتونم بی ادب باشم چون اونا بی ادب نیستن 

بعدا وجود نداره یا الان یا هیچ وقت. ❤
2706