2737
2734
عنوان

بی ادبی یا با ادب؟

2869 بازدید | 89 پست

من تو خونه هیچ وقت حرف بد ب همسرم نمیزنم

یبار بیرون بودیم زنه تو پارک ب شوهرش گفت بیا بشین رو نیمکت مرده نشست تو چمنا و گفت برو گمشو اونجا افتابه😐

از رو شوخیا

یا یجا دختره ب شوهرش میگفت چرا مث بز سرتو انداختی پایین داری میری

هیچ وقت با همسرم اینجوری حرف نزدم

هیچ وقت

حالا تو سایت ی خانمی بی ادبانه صحبت کرد بقیه ک بش اعتراص کردن گفت نمیدونستم انقد مذهبی تو سایت هس

مگه ربطی ب مذهب داره

مگه غیر مذهبیا همینطوری بی ادبن

شما با همسرتون چطور صحبت میکنید

نطرتون چیه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ته ته حرف بدم بی فرهنگ و بی تربیت بوده

اونم تو دعوا فقط

ک میدونم بیشتر طرف مقابل رو میسوزونخ😈

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ادب و تربیت ربطی ب ازدواج نداره به خانواده ربط داره 

از بچگی رو تربیتمون حساس بودن و الانم با بقیه مودبانه حرف میزنم حالا هر کی میخواد باشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
مثه دوست صمیمی

من با دوستای صمیمیم هم بی ادب نیستم

2738

من بشدت پاستوریزه بودم تو صحبت کردن داغوناااااا

ولی شوهرم شد دوست ناباب🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

البته فقط با دوستای خیلی صمیمی بی تربیت میشم هنوز بزرگتر توی جمع باشه مودبم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

اون بی ادبه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
ما باهم راحتیم چون از اولم دوست بودیم الانم مث دو تا دوستیم مذهبیا چون شاید سنتی ازدواج میکنن همیشه ...

منم سنتی ازدواج کردم

با همسرم دوستم

مگه میشه موذب باشم ازکنارش بودن

هر کسی یجوره 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ربطی به مذهب نداره ولی آدم‌های بی تربیت غالبا از هر چی میخوان دفاع کنن چنان بددهنی میکنن که آدم کلا از منش و مرام و مذهب و بی مذهبی شون بیزار میشه

من مودبم

ولی اینجا چند بار شده نظر مخالف داده ام و بهم گفته اند بی ادب 😁

😁
2706