2733
2734
عنوان

انگیزتون برای بچه دار شدن چی بود ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1791 بازدید | 172 پست
اصن امکان نداره .وجود یک کماله که همه دلشون میخاد داشته باشن .ایا شما دوس داری الان وجود نداشته باشی ...

من خیلی وقتها دوست داشتم وجود نمی داشتم .... چه فایده ای برای این دنیا داشتم؟؟؟ یا بقیه چه فایده ای دارن.... 

نه عزیزم 😍😍😍دارم فکر میکنم داداش من با این که خیلی پولداره یه دونه دخمل ناز داره و زندگیشون هزار ...

اونا تفریحی جز هم خوابی ندارن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصن امکان نداره .وجود یک کماله که همه دلشون میخاد داشته باشن .ایا شما دوس داری الان وجود نداشته باشی ...

خودکشی و خودزنی افراد اجتماع که تعدادشون این روزها کم نیست نشان دهنده اینه که وجود داشتن به تنهایی کمال نیست کیفیت بودن هست که برای افراد مهمه ! 

بالاخره یه چیزی میشه... 
الان بد با پسرم رفتم کارنامه شو گرفتم اومدیم صبحانه خوردیم نشستیم دوقلوها رو نگاه میکنیم دوتایی میخن ...

خب برای خودت بچه آوردی گلم برای این که حوصلت سر نره و انگیزه داشته باشی .

2731
میشه بگین شرایطتون چطوری باید باشه که بهش بگین آکی

اینم بگم همین الان اگه شرایطمون اوکی شه بازم اقدام نمیکنیم فعلا میخواهیم چن سال از زندگی دونفره بودنمون لذت ببریم 

شرایط خب اول اینکه من آمادگی بهترین تربیت رو داشته باشم الانم میدونم دارم هآ منظورم خوندن کتاب هایی در مورد تربیت فرزند و مساءل پیرامونش 

بعد یه خونه ویلایی بزرگ مطابق با فانتزی هام 

ماشین شاسی بلند 

گرفتن کمکی برای کارهای خونه 

شوهرم دیگه سرکار نره و تو خونه باهم جوجمون رو بزرگ کنیم 

خریدن یه سهام توپ برای آیندش 

و کلی چیزهای ریزو درشت دیگه

2738
مگه کمال به آوردنه؟؟؟؟مرغ  هم بچه میاره ،اسون ترین کار دنیا زاییدنه

عزیزم وجود یک کماله .و عدم یک نقصه .

این بدیهیه .

منی که وجود دارم کمال وجود رو دارم نسبت به یه موجود معدوم .

برهان وجود شناختی آنسلم رو بخون .خ قشنگه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
نه عزیزم 😍😍😍دارم فکر میکنم داداش من با این که خیلی پولداره یه دونه دخمل ناز داره و زندگیشون هزار ...

کار اونا که وضعشون خوب نیست وچندتا میارن که قطعا اشتباه ولی به نظرم کار شما هم که شرایطش رو دارین ونمیارین اشتباه اگه مثلا ۱۰ سال دیگه که پخته تر شدین دلتون بچه خواست میدونی چه مشکلاتی سر راهتون اولا که اختلاف سنی با بچتون خیلیه دوما ممکن از لحاظ جسمی واستون سخت باشه و...

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
واااای یه موجود بی گناه رو داری بدنیا میاری میگی مگه باید دلیل محکمی داشته باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟مگه ما مرغ ...

شما چرا به اين ديد بهش نگاه ميكني ؟؟چرا به اين ديد نگاه نميكني كه در ادامه اين نسل دكتر حسابي ها و پرفسور سميعي ها هزاران هزار انسان مفيد و ارزشمند ديگه وارد جامعه ميشه با اين حجم پيشرفت علم و تكنولوژي كه روز به روز داره بيشتر ميشه پس كي از ايندگان ما بهره ببره 

همش ياد گرفتيد كه يه طفل معصوم و بي گناه رو مياريد كه چي؟؟؟!!! اين حرف شما عين بي منطقي است و كم سن و سال بودنت رو ميرسونه كه از مساله فرزند اوري هيچ دركي نداري 

همون بهتره كه شما هيچوقت فرزندي به اين جامعه تحويل ندي با اين طرز فكر 

اینم بگم همین الان اگه شرایطمون اوکی شه بازم اقدام نمیکنیم فعلا میخواهیم چن سال از زندگی دونفره بودن ...

خیلی رویایی فکر میکنی موفق باشید😀

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
من خیلی وقتها دوست داشتم وجود نمی داشتم .... چه فایده ای برای این دنیا داشتم؟؟؟ یا بقیه چه فایده ای ...

یعنی دور از جونت الان اگه بمیری یا خدایی نکرده بفهمی بیماری کشنده داری تلاشی برای زنده بودنت نمی کنی؟یا زبونم لال تلاشی برای زنده بودن عزیزترین کس هات نمی کنی؟پس این یعنی از وجودت خوشحالی وگرنه چرا تلاش برای زنده ماندن می کنیم .خب چرا راحت معدوم نمی کنیم خودمونو؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2706