2726
عنوان

شوهر

320 بازدید | 22 پست

دوستان شوهرمن خیلی زود عصبی میشه واگه چیزی سمتش باشه پرت میکنه.دیشب خونه ی مامانم بودم زنگ زده بود نشنیده بودم اومد پیش مامانم فحشم دادو رفت بابقیه اصلا اینطوری نیست چند روز پیش هم فهمیدم با زنی که قبلا دوست بوده حرف زده انقدر بهم ریختم ولی باز انگار نه انگار دارم دیوونه میشم وقتی یادم میفته جیگر آتیش میگیره که بایه زن کثیف حرف زده خیلی افسرده شدم این چندروزه همش این کارشو به روش آوردم ولی اصلا ناراحت نیست چندروز پیش میگفت غلط کردم ولی الان باز عصبی بددهن شده یه بچه 3ماهه دارم نمیدونم چه خاکی توسرم بریزم درضمن اون زنه هم توشهرخودمونه ونزدیکیم بهم واین بار اولش نبوده چیکارکنم دلم آروم بشه

حالا طلاق یا میان 

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فقط طلاق.نمیدونم چرا خیانت دیده ها انقدر دودل هستن بعد خیانت که نمیشه زندگی کرد چون همش به کارش فکر میکنی.بهتر نیست خودت رو خلاص کنی تا حالت بهتر بشه؟حداقلش اینه که دیگه جلو چشت نیستش تا هر دفعه ببینیش و جوش بزنی.

فقط طلاق.نمیدونم چرا خیانت دیده ها انقدر دودل هستن بعد خیانت که نمیشه زندگی کرد چون همش به کارش فکر ...

عزیزم بچشو چیکارکنه؟اونطوری که بیشتر عذاب میکشه برا بچش

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
برو دهن زنه رو سرویس کن  مشکلتم با خونوادت و خونواده همسرت در میون بذار

زنه کارش غلطه اما این خانم باید مشکلش رو با همسرش حل کنه نه اون خانم. اونی که بهش تعهد داره همسرش هست نه یه زن غریبه

مگه نمیدونی دادگاه بچه رو به مادرش میده؟

نه گلم میدونم منظورم اینه همش استرس بکشه برا اینکه شوهرش بچشو بزرگتر ک شد ازش بگیره، استرس و دردسر تنها بزرگ کردنش خرجاش و... تو جامعه هم که میدونین نگاه مردم به زن مطلقه رو..من میگم طلاق اخرین راهه

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️

عزیزم گرچه سخته ولی شیوه رفتارت اگر اشتباه باشه همسرت رو جری تر میکنه رفتار درست رو در پیش بگیر تا موثرباشه.

سایت این مشاور رو نگاه کن، آنلاین و تلفنی هم پاسخ میده، من از مشاوره های ایشون و مطالبش استفاده کردم خوبه

https://hamsaranekhoob.com/

نه گلم میدونم منظورم اینه همش استرس بکشه برا اینکه شوهرش بچشو بزرگتر ک شد ازش بگیره، استرس و دردسر ت ...

نظام حضانت بچه عادلانه هستش که!اگه پسر بود 7سال مادر و7سال پدر و بعد اون به انتخاب بچه.که پدر ومادر در هفت سالی که حضانت در دستشون نیست حق ملاقات دارن.باسه دختر 7سال مادر و2سال پدر وبعد اون به انتخاب خودش.وحق ملاقات رو اینجاهم داریم. نمیفهمم چی میگی جامعه که خیلی عوض شده! الان پسرای مجرد بیشتر دنبال ازدواج با زن مطلقه اند.یا حداقل تو ندیدی من زیاد دیدم.نمونش پسرخاله خودمه که با 26سال سن با یه مطلقه34 ساله کهه دوتاا بچه5و6 ساله داشت ازدواج کرد و الان بعد 5سال به مشکل هم برنخوردن تازه خودشم از اون زن الان یه پسر3ساله داره.بعدشم مگه فقط هویت آدم به ازدواج و کنار یه مرد بودنه؟این خانوم میتونه درس بخونه میتونه هنر یاد بگیره.اصلا اگه بره ارایشگری یاد بگیره خیاطی یادبگیره پاشه بره سرکار استقلال مالی داشته باشه سربار کسی هم اون وقت نیست.در مورد خونه پدری هم دقت کن که بالاخره دختر اون خونست یعنی ارثش قدر یک اتاق از اون خونه هم نیست؟پول در میاره با خانوادش باهم میخورن.با اینجور نظر دادن تو در مورد مطلقه ها که اونا رو بدبخت فلک زده جلوه دادی که باید برن دسته جمعی خودکشی!

2706