2726
عنوان

واکسن کرونا

1408 بازدید | 29 پست

یه ویدیو دیدم خبرنگار ایران گفت واکسن کرونا توچین  ویه جادیگه ساخته شده احتمالا تاپاییزیاحداکثرزمستان برای فروش میاد واقعا راسته؟امیدی هست به این حرف

کاش واقعی باشه تک تک سلول هام عروسی میخوان  

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

کی واکسنو ساخته؟  -مهلقا خانم

ااااای باریک الله

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرفو سه ماه پیشم گفتن زر میزنن گفتن خرداد یا تیر داخل بازار میاد کو

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2728

منم شنیدم پاییز وارد بازار میشه اعتمادی ندارم ب حرفاشون

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

کاش حقیقت داشت ! اما واقعیت اینه که تا چندسال امکان ساخت واکسن نیست ! علتشم اینه که چون هنوز ویروس رو نتونستن خوب بشناسن ، تغییر ژنتیکی میده دایما .

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 

دکتر مردانی گفت

کلیپشم هست 

گفت یه کشور اروپایی ساخته تا پاییز زمستون میاد 

ولی برای مردم خودش اول 

بعد گفت تا سال ۲۰۲۰ طول میکشه تا ۲.۵ میلیارد ازش تولید بشه بازم کمه 

معلوم نیست کی دست ما برسه

ولی همین که دنیا ساخته خوبه 

مام فعلا دست بشوریم و ماسک بزنیم ببینیم چی میشه😁

کاش حقیقت داشت ! اما واقعیت اینه که تا چندسال امکان ساخت واکسن نیست ! علتشم اینه که چون هنوز ویروس ر ...

نه رسما اعلام کردند

بهداشت جهانی هم گفت تا قبل پایان سال میلادی دو و نیم میلیارد واکسن ساخته میشه

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏

اره راسته منم خبرشو دیدم  

کلا دارو کرونا اومده ولی خوب خیلی خیلی گرونه

همه که نمیتونن بخرن

واسه همین میگن همچنان رعایت کنید

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
دکتر مردانی گفت کلیپشم هست  گفت یه کشور اروپایی ساخته تا پاییز زمستون میاد  ولی برای مر ...

نه دکتر مردانی گفت پاییز به دستمون میرسه انشالله

یعنی وارد ایران هم میشه

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
نه رسما اعلام کردند بهداشت جهانی هم گفت تا قبل پایان سال میلادی دو و نیم میلیار واکسن ساخته میشه

همین چند روز پیش تو تی وی یه فوق تخصص میکروب شناسی میکفت که عملا نمیشه واکسن ساخت ! چرا ؟ چونکه این ویروس 30 هزار تا ژن داره و هر ژنش فقط 400 جهش داشته خودشم جهش های هر کشووره با هم فرق دارن . ویروس 150 کشور رو جمع آوری کردن مطالعه کردن دیدن جهشای هر کشور فرق داره. میگفت وقتی ما نمیدونیم چی داریم جلورومون پس چجوری واکسن بسازیم

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
2706