2726

۴روز از موعدم گذشته اما پریود نشدم... من از اخرین روز پریودیم اقدام کردم برای بارداری.بعد از ۸ روز لکه بینی داشتم خیلی کم در حد یک قطره ۱ روز بعد رفع شد من احتمال دادم لانه گزینی باشه

روز موعود درد خفیف پریودی داشتم اما پریود نشدم

از شماها کسی بوده که روز موعدش بیبی چک  منفی نشون بده ولی بعد از چند روز ازمایش بارداریش مثبت شده باشه؟

سلام. تا وقتی انقدر استرس و ریزبینی داره و تاریخ و لانه گزینی و لک و .... اصلا یه جوریه.

بهش فکر نکن. خودبخود پریودت عقب میفته هنوز توجه نکن. دو ماه بعد برو آزمایش بتا بده. میبنی مثبته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه دوروز پیش زدم منفی شد

صبر کن خود‌ش معلوم میکنه خودتو بزن ب بیخیالی استرس نمیزاره لقاح انجام بشه 

۱۲ بهمن بی بی چکم مثبت شد😍😍💓خدایا مرسی برای سلامتی نی نی تو دلم💖 ی صلوات بفرستین💞..خدایا ب شوهرم کمک کن😞❤❤
من دوسه روز بعد پریودی بی بی زدم مثبت شد .منم مث تو درد پریودی دارم ولی مثبته. انشالله که خدا یه نی ...

واقعا پریودی کامل تموم بشه احتمال بارداری هس؟؟ من 3 روزی هس پریودی تموم شده اقدام کردم واسه بچه دار شدن باخودم گفتم احتمالش نیس بعد از پریودی باردار شد باید چند روز طول بکشه

صبر کن خود‌ش معلوم میکنه خودتو بزن ب بیخیالی استرس نمیزاره لقاح انجام بشه 

دلم میخواد زودتر بفهمم باردارم یا نه

لک دیدم احتمال دادم لانه گزینی باشه

بنظر شما کسی بوده تا چند روز بعد موعدش منفی کاذب شده باشه؟

واقعا پریودی کامل تموم بشه احتمال بارداری هس؟؟ من 3 روزی هس پریودی تموم شده اقدام کردم واسه بچه دار ...

خخخخخ نه منظورم اینکه پریودیم عقب افتاده بود دو سه روز بعدش بیبی زدم مثبت شد گلم .موقع تخمک گذاریم اقدام کردم شد.

2706