2733
2734

یه خورده بدنم داغه، یه ذره نه زیاد

گلوم هم اومده، درد میکنه

یه چیز رو دستم شبیه کهیر زدم، اما نمیدونم کهیره، حساسیته، چیزی خورده، آخه شبیه گزیدگی گرد نیست پخشه، متورم و قرمزه

سرمم چند روزه هی درد میکنه ول میکنه، دوباره یه چند ساعت درد می کنه، ول می کنه

آیا به نظرتون حساس شدم یا واقعا ممکنه؟

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کهیره روی دستت رو نمیدونم ولی منم اینجوری شده بودم دوروز پیش قرص و کپسول خوردم خوب شدم ابریزش بینی ه ...

جدی؟ ولی من اصلا عفونت ندارم، آبریزشم ندارم

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
میشه کهیری که زدی عکس بدی

آره، ولی کهیر فکر نکنم باشه، الان میفرستم

2738

دست من هم از شستن خیلی زیاد اینجور شده بقیه علائمت میتونه از  استرس باشه و اینکه به مریضی فکر می کنی. با این حال مایعات زیاد بخور و رعایت هم بکن که اگه خدای نکرده مبتلا باشی به کسی انتقال ندی

دست پسرمنم دونه زده نمیدونم چیه ولی فکرمیکنم به گل کاکتوس دست زده خیلی ترسیدم  ب نظرتون همون گل چون توحیاط بود بدشم این شد اولش خیلی قرمز بود الان بهتره

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️
2706