2737
2734
عنوان

دختر خالم که ۱۲ سالشه گفت....

3414 بازدید | 56 پست

الان کله ی صبح زنگ زد گفت خیلی ناراحتم گفتم چرا گفت هیچ دوستی ندارم خسته شدم گفتم همه ادمای شیطون و باکلاس رو دوست دارن گفت اخه من از دوستی میترسم مثلا با همکلاسی هام خوبم ولی همه پیش دوتا از بچه ها میرن فقط و من میترسم باهاشون دوس شم چون از من متنفرن همه ازم بدشان میاد و چیزی بهشون میگم می زارن کف دست دشمنام

منم گفتم تو منو داری عسلم یادت نره ابجی روشا هستش حالا فکر میکنم بهت میگم چجوری باهاشون خوب بشی 

باهاش حرف زدم خیلی دلم گرفت 😫😭😭

تازه به بلوغ رسیده پرخاشگر و افسرده شده چیکار کنیم مادرش به فکرش هست ولی محل زیاد نمیده باباشم که همش سرکاره خیلی با من خوبه و دوسم داره چی بگم بهش بنظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختره  12سالشه اومده ب من میگه پسر17 ساله عاشقم شده منم میخوامش

بهش گفتم کیمیا جان

من الان فاز و نولم قاطی شد

ی لیوان آب بیار نصفشو بریزم سر تو نصفشو بخورم   

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
2731

فقط اون قسمت همه آ مای شیطون و باکلاسو دوس دارنش!!!! 🤦‍♀️😂😂😂

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
اوووف بچه ۱۲ ساله دشمنم داره خودت چند سالته؟

من بچه ی پنج ساله دیدم دشمن داشته ۱۲ ساله که جای خود داره

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2738
۱۲‌ساله گی سن بلوغه؟

بله شروع دورانی که  با بحران هویت رو به رو میشن ،از ۱۱ سالگی هست

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
۱۲‌ساله گی سن بلوغه؟

والا ما ۱۵ سالمون بود میزد به سرمون فکر کنم قبلنا ۱۵ ساله گی بوده الان دیگه دنیا پیشرفت کرده  تو چن سال دیگه یهو بچه دنیا میاد سن بلوغش میشه اون موقع 😂😂😂

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
والا ما ۱۵ سالمون بود میزد به سرمون فکر کنم قبلنا ۱۵ ساله گی بوده الان دیگه دنیا پیشرفت کرده  ت ...

آره به خاطر ارتباطات ، کنجکاوی بچه ها و این که اینترنت در اختیارشون هست سن بلوغ پایین اومده

2706