2410
2553

بخاطرشغل همسرم رفته بودیم ماموریت ،دیروزبرگشتیم زنگ زدن گفتن میایم خونتون،وحشتناک خستم،خونه که بازارشامه،اون طرفیم که میادخونمون یه آدم شدیدا وسواسه،فردا میشینه آبروی آدمومیبره😩من به جهنم اصلا،جون خودتون کف دستتون گرفتین دارین میاین شایدماکروناداریم😫شهرمونم وضعیتش قرمزه،شوهرعزیزترازجانمم ازخرشیطون پیاده نمیشه که حداقل فرصت بده این بی صاحاب مونده رومن تمیزکنم😕خودشم بازامروزرفته سرکارمن بایه بچه کوچیک وبدنی خسته برم اسیدبخورم😐حالامجبورم ازجونم مایه بزارم،بخدا دارم میترکم ازخستگی،کسی روهم ندارم کمکم کنه😑حالاپیشنهادشمابرای سریع راه افتادن کارهاچیه؟درضمن فرشهاروهم قراربود بدیم بشورن که اینجوری شد،حالاچندجاش لکه ،اوناروچطورپاک کنم؟

حتی# فکرکردن به کارخونه هم منوداره میکشه😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم زنگ بزن دو تا کارگر بیاد تمام

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2714

من میدونم چی میگی.. 

چقدر بی‌ فرهنگ هستن 

به نظرم چند ساعت بگیر بخواب بعد پاشو 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

حالا تا فردا خیلی وقته 

یه استراحت حسابی بکن، بزار خستگی سفر از بدنت دربیاد، یه ناهار درست و حسابی هم از بیرون سفارش بده 

بعدش یه آهنگ شاد بزار شروع کن به انجام دادن کارهات، فکر کن داری ورزش میکنی، هر جا هم دلت خواست حسابی برقص 

حالا که مجبوری به انجام این کارها، حداقل کمتر خودت رو اذیت کن

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم

تا فردا خيلي مونده اول وسيله هارو مرتب كن همه چي بزار جاي خودش بعد جارو گردگيري بعدم فرش شامپو بكش فردام اختصاص بده ب غذا وكار شخصي 

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
2706