2733
2734
عنوان

یه تحلیلگر بورس بیاد زود

1723 بازدید | 205 پست

سلام یه سهم دماوند دارم به نظرتون بفروشم یا صبر کنم؟ همه صف خریدن؟ میترسم بسته بشه به علت افزایش قیمت. یعنی میره بالاتر تا ظهر؟ تروخدا زود بگید بهم

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

خداداند

اگه دلشو داری نگه دار اگه نه سیو سود کن

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوابن

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731
خداداند اگه دلشو داری نگه دار اگه نه سیو سود کن

دلشو دارم میترسم ببنددندش به علت افزایش قیمت

2738

لایکم کن تا یه گ وه بورس واست بفرستم اگه تل دادی 

وااااقعا تحلیلاش و سیگنالش عالیه 

اگه راضی بودی برا حاجت دلم صلوات بفرست 

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙
ینی چی ببندنش عزیزم میشه توضیح بدی لطفا

گاهی سهما که یه دفعه سود میکنه و افزایش قیمت میخوره میگن افشای هویت شده و میبندن اون سهمو تا یه تاریخی. بعد نه میشه بفروشی نه بخری

لایکم کن تا یه گ وه بورس واست بفرستم اگه تل دادی  وااااقعا تحلیلاش و سیگنالش عالیه  ...

ندارم عزیزم تل

ینی چی ببندنش عزیزم میشه توضیح بدی لطفا

یعنی میره مجمع میبندن وقتی باز کردن ممکنه بالاترین قیمت باز کنن یا کمترین دیگه بستگی داره

اگه میشه برا حال دلم و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین ،انشالله همه اتون حاجت روا بشین😍😍😙

خانوم به هیچ وجه نفروشیدش چه اشکالی داره به خاطر تغییر ۵۰ درصد بسته بشه دو روز کاری بعد با ۱۰ درصد باز میشه یکم صبرتونو ببرید بالا بورس بی رحمه

مردی از جنس جامعه🙂 به امید جهانی بدون خشم علیه بانوان سرزمینم 🌺
2706