2733
2734
عنوان

تغییر رفتار نامزدم😥

690 بازدید | 60 پست

بچه ها لطفا کمکم کنید

من و دوست پسرم بعد از پنج سال مخالفت های خونواده ها با هم نامزد کردیم. و اون شخص خیلی تلاش کرد واسم. الان خونواده ها راضی هستن و شرایط وفق مراده اما رفتار نامزدم عوض شده خیلی

سر مهریه دوبار روز نامزدیم اشکمو درآورد 

و کلا سر چیزای جزئی قهر میکنه لج میکنه یه روز تمام و بعد فرداش میاد باز معذرت خواهی میکنه و تو جمع بام خوبه 

اما باز فرداش کار خودشا میکنه و قهر میکنه کسی ک اینهمه سال روش قسم میخوردم الان خیلی عوض شده و منم دارم دلسرد میشم. خونواده ش الان دوسم دارن و منطقی ن خیلی. به نظرتون بهشون بگم؟ 

میخوام اول با خونواده اون مطرحش کنم چون الان منطقی و پشتم هستن 

سی روز دیگه هم عقدمه😥

ن چیو بگی

واقعا نمیدونی باید مشکلات رو خودتون حل کنید ن ب خانواده ها بگین

میشه برای حل مشکلاتم 5 تا صلوات مهمونم کنی؟💚     وزن شروع70 وزن جدید55  وزن هدف 50  قد157.#من_میتوانم💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به جای خانوادش با خودش حرف بزن و حست بگو و دلیلی رفتارش بپرس

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2738

علت تغییر رفتار از خودش بپرس . 

احتمالات مختلف هست اینکه بعد این همه سال دلشو زدی 

یا حالا قراره رسمی بشه و رسما مسولیت بر دوش بگیره ترسیده

یا با توجه به قیمت سکه موافق مهریه نیست اینجوری میکنه  مهرت رو کم کنی و .....

بستگی داره من ک چندماهه اول عقدم بخاطر تغییر رفتارش فقط عذاب کشیدم عذاب

ب مهریه و ... کارنداشت رفتاراش بامن تغییر کرد

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
ج نمیده قشنگ 

باید قلقش پیدا کنی 

یا ازش بخوای که برید مشاوره یه جوری براش شرط بزار

از الان خانوادش درگیر نکن وگرنه به خودشون از این به بعد تو هرکاری اجازه دخالت میدن

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706