2726
عنوان

خانومای گل یه دیقه بیاین لطفا کمکم کنید.😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1318 بازدید | 58 پست
بغل فقط

عزیزم به خاطر اینکه پدر و مادر نداری و از روی محبت و دلسوزی آزادی زیاد بهش نده

فضای مجازی آزاد تو این سن برای خواهر شما خوب نیست

باید همیشه حواست بهش باشه و بعضی جاهاکنترلش کنی 

وقتی تو این سن پسر آورده خونه دیگه خودت حدس بزن تا چند وقت دیگه چه در انتظارته و میخواد تا کجاها پیش بره

باهاش حرف بزن و حتما از یک مشاور کمک بگیر و روی دوستی های دخترش یه تجدید نظر بکن چون تو سنی که خیلی تاثیر میگیره

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا دیروز منو شوهرم دختر همسایه ک کلاس پنجم بودو دیدیدم ک ی پسر همسن خوش با دوچرخه روبه روش بود واس هم با علامت لاو میترکوندن من همسن اون بودم دست چپ و راستمو بلد نبودم شوهرم میگف تازه وجای کاری من هروز انقد از اینا میبینم عادی شده 

2728
آخه من تا حالا هر چی خواسته کردم  همیشه با هم خیلی راحت بودیم و همه چی رو به من میگفت  چ ...

شما هرچی باشی پدر مادر نمیشی تو گوشی گرفتنم محدودش کن مواظب دوستاش باش بیشتر دورادور بپا خودش خیلی متوجه نشه یکمم چشمو گوششو باز کن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بعدش دیدم که یه پسر حدودا ۱۵-۱۶ساله تو خونست . وای خداااااا اونو بیرون کردم و با خواهرم خیلی آروم ...

خواهرت احساس کمبود محبت داره گلم  واینکه سعی کن انقدر کلاس بزاریش تا ووقت فک کردن ب هیچی رو نداشته باشه گلم 

وتشویقش کن ک موفق بشه تو کاراش 

وواینکه حیون خونگی واسش بخر سرگرم میشه 

ابجی منم ۱۱سالشه گربه بازی میکنه وکلا کلاسه خداروشکر هیچ بدی ندیدیم 

وهمش بهش میگم پسرا دخترا رو واسه تجاوز میخوان مثل ادامس ک بجوین رفتار میکنن ومیندازنش دور

ودوستاشم سعی کن عوض کنه  واتس اپ وبرنامه هاشم توگوشی خودت هم نصب کن   هرپیامی بیاد وبره میتونی بخونی غصه نخورگلم بچه است دیگه

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
اتفاقا دیروز منو شوهرم دختر همسایه ک کلاس پنجم بودو دیدیدم ک ی پسر همسن خوش با دوچرخه روبه روش بود و ...

آرا بابا 

ما هنوز خیلی چیزا نمیدونستیم 

چه برسه آوردن پسر به خونع 

بچه های این دوره یه بلایی شدن

خیلی بش ازادی نده خیلیم محدودش نکن بقول شوهرم هرچی دستتو مشت کنی و محکم تر بگیر کنجکاو تر میشه و بیشتر میره طرفش ک ببینه چی تو مشتته . باهاش راجب مسائل صحبت کن اما قبح مسائل رو واسش نریز ک روش زیادتر بشه 

با من ک حرف نمیزنه باید ببرم مشاور

حتماااااااااا ببر، چون اون الان از هر کس محبت ببینه جذب اون میشه، خدا بیامرزه پدرومادرتون رو، خواهرت خلا محبت پدرومادر رو با هر کسی که بهش محبت کنه پر میکنه، مخصوصا که طرف جنس مخالف هم باشه، مشکل شما خیلی خاصه، حتما حتما حتما ببرش مشاوره، تو ایندش تأثیر میذاره

2706