2733
2734
عنوان

تحصیلات خودتون و همسرتان چقدر ه

535 بازدید | 65 پست

آیا شاغلیدواین امر در زندگی تون چقدر مونده تصور کنید تحصیلاتش رو بزارید کنار چقدر روزندگیتون موثره البته منظورم یه درآمد معمولی رو نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تحصیلاتش اصلن بدردمون نمیخوره پول باباش بدرد خورد که مغازشو سرمایشو داد کار کنه  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من لیسانس شغل شریف خانه داری و بچه داری 

همسر گرام دیپلم کارمند

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.
2738

لیسانس خانه دار 

شوهرمم دیپلم کارمند 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖

خودم لیسانس شوهرم فوق لیسانس 

خودم به خاطر پسرم دیگه سرکار نرفتم

شوهرم به خاطر کارش درسش خوند

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

من لیسانس خانه دار.شوهرم ارشد کارمند

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊

ببخشید دقیق متوجه نشدم سوالت چی بود🙄

ولی ما ۱۳ سال پیش ازدواج کردیم خودم دانشجو کارشناسی بودم همسرم دیپلم داشت چند سال پیش کمکش کردم کاردانی گرفت ولی به خاطر شرایط شغلیش نشد ادامه بده معیارای افراد باهم فرق داره تحصیلات لزوما شخصیت و شعور برا آدم نمیاره ولی خب اگه برات مهمه باید لحاظش کنی تو انتخاب همسر

این نیز بگذرد...                                   

من ارشد اون دکترا (البته دکتراشو با وقفه نسبت به ارشدش گرفت)

هردومون تحصیلاتمون روی کار و درامدمون بشدت تاثیر داره

مخصوصا شوهرم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706