2726
عنوان

چرا من نمیتونم تلافی کنم؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 38 پست
..منم مث توام... من بعداً تو خلوت خودم اذیت میشم ک چرا نتونستم جوابشونو بدم چرا نزدم تو دهنش....اعصا ...

خب جواب بده ولی محترمانه نه مثل طرف چون اون موقع شماهم یکی میشی مثل اون

دم همتون گرم عاشقتونم نی نی سایتیا چرا انقد شما خوبین همیشه خوب بمونین نذارید مشکلات بدتون کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

..منم مث توام... من بعداً تو خلوت خودم اذیت میشم ک چرا نتونستم جوابشونو بدم چرا نزدم تو دهنش....اعصا ...

منم همش تو درونم در حال جنگ و جدالم

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.
چجوری بهش فکرنمیکنی؟

لحظه ای هست 

مثلا برا من اکثرا تو حموم پیش میاد برم تو فکر بعد تا اون طرف میاد تو ذهنم سریع خودمو مشغول میکنم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
خب جواب بده ولی محترمانه نه مثل طرف چون اون موقع شماهم یکی میشی مثل اون

اخه اونا بی احترامی میکنن...بعد من محترمانه جواب بدم..این نامردی نیست

مثلاً تو جمع بهم تیکه میندازن...یا همش مسخره میکنن...یا پیش این واون همش پشت سرم حرف میزنن...اینا اعصابمو خورد میکنه

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
بش میگفتی لطف کردن بهت نیومده

میتونستم خیلی چیزا بهش بگم ولی اخه چرا یه دفعه دشمنی؟؟ فازشون چیه بعضیا؟ خب محترمانه میگفت

حتما عزیزووم من دهن کل فامیلو بستم مجردم زر زیاد میزنن مامانمم زبون داره شدید تیکه میزنه بنده خدا ...

خب جواب این همسایه مارو بده😁

بش بگو عزیز خواستم لطف کنم بهت قید گدایی بازیتو سر پمپ نخریدن بزنی نمیدونستم در این حد هم خسیسی هم ب ...

اووووف. وای انقدر حرف میشنوم و جواب نمیدم هزارتا مرض گربتم

2706