2726
عنوان

شکایت شوهرمو پیش کی کنم

426 بازدید | 37 پست

مادرش یا برادرش؟

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شکایت از چیش خب؟

از همه چیش. از اینکه حس میکنم دوباره مواد رو شروع کرده و راه به راه بهم دروغ میگه

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
دوتاشون به درد نمیخورن پدرت

خونواده خودم که اصلااا

از همه چیش. از اینکه حس میکنم دوباره مواد رو شروع کرده و راه به راه بهم دروغ میگه

الهی خدا لعنت کنه مواد بناکن رو

بنظرمن یه برادرشوهرت بگو اگه شوهرت ازش حرف شنوی داره..و بگو وانمود کنه تو بهش نگفتی خودش فهمیده

الهی خدا لعنت کنه مواد بناکن رو بنظرمن یه برادرشوهرت بگو اگه شوهرت ازش حرف شنوی داره..و بگو وانمود ...

برادرشوهرم کوچکتر از شوهرمه. فکر نمیکنم حرف شنوی داشته باشه. نمیدونم اصلا برا چی میخوام بگم. ولی باید به یکی بگم

چرا باید برا خونوادش شکایت کنی بازم هوای پسرشون رو دارن.

اگ بچه نداری ازش طلاق بگیر.

آدم موتاد ب این راحتی مواد رو ترک نمکنه مواد همه وجودشه. 

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2706