2703
2553
چیکارکنم ؟ دلم پره  با شوهرم درد و دل کنم؟ بچها اون کلمه ک گفته من ثابت شده هستم اون نیس خیلی ...

من بودم یکنفر ایتجوری خودش رو به آب و آتیش میزد بیشتر خوشحال میشدم تا بخوام حرص بخورم مهم شوهرته که خونه رو بنامت زده حالا بزار اونا حرص بخورن تا جونشون در بیاد،  منم خونه به ناممه اما به هیچکس نگفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچها خدایی مگ میشه مهم نباشه اخه میگید؟ منم ادمم اخه یعنی چی بهم میگ من ثابت شدم اون نشده این رو دل ...

گیر دادیا استارتر! خب برات مهم باشه

بشین هی گریه کن به شوهرتم بگو بذار اونم ازت چهره یه زن حساس نق نقوی ضعیف ببینه بعد از یه مدتم عادتت بشه...

به جهنم که گفتن! مگه سوختن و حرف مفت زدنشون چیزیو تو زندگیت تغییر میده که با غصه خوردن عوضش کنی!

یه خانوم باید قوی و مغرور باشه. تو این مورد درددل فرقی با نق زدن بیهوده نداره

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
وا براچی گریه اینا از حسادت این حرفای خاله زنکی رو میزنن ولشون کن. خواهر شوهرم منم هفته پیش یه حرفی ...

اون جمله ک گفته من ثابت شده ام اون نیس خیلی دلمو شکونده

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2456
الان که گفته داره دخالت میکنه 

نبایدتوضیح بدن

زندگی اینا ب اونا ربطی نداره

مادرشوهرم بعد از 30 سال زندگی مشترک میگه نباید هرچیزیو توضیح داد

ب منم داره یاد میده

اصن بهشون اهمیت نده سرد باش اگه جلو خودت تیکه انداختن

جوابشونو بده .بگو اگه شما کمکش میکردید میزد بنام شما

یا بگو والا انقدر دوسم داره و اعتماد داره زندگیشو ب پام میریزه

کلاس بذار خودتو شاد نشون بده و ب اونا اصن اهمیت نده انگار نیستن درختن

سلام مامانا این یه برنامست که همه بچه های هم سن بچه هاتون عضوشن هستم ومیتونین با ماماناشون صحبت وتبادل نظر درمورد بچه هاتون کنین وسوال بپرسین

من عضوم به نظرم خیلی خوبه 

از روی رنگ ابی میتونین نصب کنینبزنین روی این رنگ تا نصب شه

2714
نبایدتوضیح بدن زندگی اینا ب اونا ربطی نداره مادرشوهرم بعد از 30 سال زندگی مشترک میگه نباید هرچیزیو ...

گلم اگ شوهرم نمیگف اونا میفهمیدن چون ما شهر غریبم و فقط اونا دور و ورمون هستن بهم نزدیکیم

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
گلم اگ شوهرم نمیگف اونا میفهمیدن چون ما شهر غریبم و فقط اونا دور و ورمون هستن بهم نزدیکیم

فدای سرت حالا ک شده ولی ی کاری کن ببشتر بسوزن نشنیده بگیر

اگه. لفهمن تو ناراحتی خوشحالتر میشن

ولی ب خاهرشوعرت بگو کاراتونو ب کسی نگه بیشتر بگه من خبر ندارم. نمیدونم 

اون جمله ک گفته من ثابت شده ام اون نیس خیلی دلمو شکونده

حرف مفت زده. اگه بهت بگم خواهر شوهر من چی گفت تعجب میکنی بااینکه رابطه مون همیشه خوب بود ولی من گذاشتمش به حال خودش ولش بابا خوش باش 

اوووه.

ولش کن بابا محلش نده. اگه میگفتی هنوز خونه رو به نامت نزده میگفتم یه کاری بکنی یه حرفی بزنی، حالا که دیگه زده به نامت، اصلا محلشون نده. ثابت شده یا نشده دیگه چه صیغه ایه؟ شما همون روز اول عروسی کل مهریه ات میشه حق مسلمت.ربطی به اثبات و اینا نداره. اینکه دیگه میگی نصف پول رو بابات داده بقیه ش هم که طلا بوده.

بذار اینقدر حرف بزنن تا بترکن. 

فقط هر روز چند بار سوره ناس و سوره فلق و ان یکاد رو بخون. یه گوسفند یا مرغ قربونی کنید که چشم حسود دور بشه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
خیلی  بی سیاست، دلش میخواد همه ازش راضی باشن، جرأتمندی نداره

عزیزم کار شمارو گفتم بی سیاستی ک بره خودشو طلبکار نشون بده

البته استارترم ی جاهایی بی سیاستی کرده  ک این حقوب خودشون دادن دگ

ب مادرشوهرم گفته نباید بنام زنش کنه مادرشوهرم اینا فقط ۱۰ میلیون اونم ب عنوان قرض دادن  مادرشوه ...

جای شما بودم زودتر ۱۰ تومن رو جور میکردم پرت میکردم روشون ک یعنی تو کاری ک بهتون مربوط نیس دخالت نکنید

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706