2737
2734
عنوان

خانمهایی که تو بورسین بیاین لطفا

530 بازدید | 73 پست

سلام دوستان صبحتون بخیر.بچه ها من یپولی داره میرسه دستم چهارونیم میلیون که به شوهرم قول داده بودم این برسه دستم میدم بهش الان تصمیم گرفتم چندماه بهش ندم بزارم تو بورس تارشدکنه بعد بهش چهارونیم تومنوبرگردونم بنظرتون بکنم اینکارو؟برم همشوعرضه اولیه بخرم بنظرتون کاردرستیه؟اصلاچجوری شروع کنم وارد بورس شم؟خودم میتونم ثبت نام کنم الان باگوشی؟

عرضه اولیه دیگه انچنان سودی نداره

مرد اون روزا

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بورس تبلغات ش زیاد شده و بازار کمی ریسک ش زیاد و اصلاح داره

اگه مهارت و سواد بورسی داری بهترین کار میکنی

چون بخاطر حجم مبنا بعضی عرضه اولیه بعد چندین ماه هنوز سود زیادی نکردن

بعد همه یهو نمیتونی بدی عرضه اولیه چون هفته یکی میاد گاهی نمیاد 

2738
شماچندوقته توبورسین؟من به کارکزاریادسترسی ندارم خودم میتونم بخرم؟وکدبگیرم؟

نه حتما باید کارگزاری داشته باشی بذار برات توضیح بدم

کارهایی که باید بکنی کلا زیر پنجاه هزار تومن هزینه داره

1 ثبت نام در سایت سجام

2 ثبت نام در سایت کارگزاری آگاه

3 رفتن به دفتر پیشخوان دولت همراه با کد های پیگیری که گرفتی و انجام احراز هویت مربوط به سجام و آگاه

4 اومدن به منزل و منتظر کد بورسی موندن

5نصب اپلیکیشن آساتریدر

6 خرید عرضه های اولیه که هر ماه دو سه تا میاد (اگر پولت کمه با همین عرضه اولیه ها شروع کن که تا یکی دو مااااه بدون منفی خوردن می‌ره بالا و پولت دو سه برابر میشه)

7 پولت که زیاد شد به کمک افرادی که دانش دارن و سهم معرفی میکنن و سیگنال میدن سهام میخری

8 وقتی سودش بهت مزه کرد میری آموزش های رو میبینی و خودت تحلیل میکنی

سلام ... برا مدت چهارماه عرضه اولیه سودش کمه براتون حالا اگه ثبت نام هم نکرده باشید ۱۵ روز ثبت نام و اومدن کد زمان میبره بعدش تا یکماه نمیتونید خرید کنید اینجوری دکماهش میره اون وقت در زمان ۲ ماه باقی مانده باید سهم شارپی یا صعودی خرید بزنید که سود خوبی بهتون بده .. امروز برا ثبت نام اقدام کنید مدارک و ببر دفاتر پیشخوان تا سجام و ثبت نام و انجام بدن برات وقتی کد و گرفتی پیام بده اونوقت خودم کمکتون میکنم که به یاری خدا سودی بکنید

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
سلام من منتظرکدبورسیم میتونم اومدازتون کمک بگیرم؟

بله شما یا دیگرون فرقی ندارید برا من هر کی که سوال میپرسه یا کمکی میخواد تا جایی از دستم بر بیاد و در توان اطلاعاتیم باشه در خدمت هستم

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
سلام ... برا مدت چهارماه عرضه اولیه سودش کمه براتون حالا اگه ثبت نام هم نکرده باشید ۱۵ روز ثبت نام و ...

وای مرسی خداخیرتون بده.ممنون.شماکانال تلگرام چیزی ندارید بهم معرفی کنید بلکه یکم سوادبورسیم بالابره من ازخیلی اصطلاحاتو سردرنمیارم بهترین منبعش کجاست یادبگیرم؟

2706