2733
2739
عنوان

رزیم لاغری

119 بازدید | 7 پست

سلام بچه عا رزیم لاغری گرفتم ولی نگران ریزش مو هستم نمیخوام بریزه برای این دوران چی بخرم خوبه؟زینک پلاس. هرویت یا مولتی ویتامین مینرال لطفا بگید منتظر م

تعداد رای : 5
نظرسنجی
یک
2
40%
2
3
60%
بچه های نی نی سایت کجایید پس؟؟ 

سلام خب الان همه خوابن،شما جفتشو بخر استفاده کن حالا رژیمت چی هست از کی گرفتی اگه متخصص داده که همه مواد غذایی توش هست حتما

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خب الان همه خوابن،شما جفتشو بخر استفاده کن حالا رژیمت چی هست از کی گرفتی اگه متخصص داده که همه ...

همه که نه بعضیا خوابن. رزیم رو از رو مجبوری گرفتم چون چند کیلو اضاف دارم برای مسابقات باید کم کنم من تازه شروع کردم امروز روز پنجمه جفتشو نمیخوام

2731
سلام خب الان همه خوابن،شما جفتشو بخر استفاده کن حالا رژیمت چی هست از کی گرفتی اگه متخصص داده که همه ...

منظورم هم زینک هم مولتی

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
زینک خوبه ،چقدر میخوای کم کنی؟ 

گلابتون عزیز دیگه نمیخوام وزن کم کنم چون دیروز صب خبردادن فدارسیون با برگزاری مسابقات  ما مخالفت کرده راستش هرکی منئ میبینه میگه تو لاغری ولی به همین بهانه میخواستم همینجوری رزیم بگیرم که منتفی شد

[QUOTE=144371909]گلابتون عزیز دیگه نمیخوام وزن کم کنم چون دیروز صب خبردادن فدارسیون با برگزاری مسابقات  ما مخالف ...[/QUOخب  چه بهتر اخه رژیم ادمو عصبی میکنه

2738