2726
عنوان

با جاریم دعوا کردیم حسابی زدمش

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 31 پست

عزیزم من اچ دی خوردم.از پنج پریودی شبی یدونه بخور تا ۲۱روز.بسته تموم شد قط کن پریود شی

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جذبش کردم.ای خدا یکی نیس دقیق بدونه جواب سوالمو؟

بایدادامه بدی تاقطع شه حتی اگه خونریزی داشته باشی مصرف کنی فرداش قطع میشه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2728
بایدادامه بدی تاقطع شه حتی اگه خونریزی داشته باشی مصرف کنی فرداش قطع میشه

فقط مهمه تا یکشنبه پریود نشم.صبح یکشنبه یکار مهم دارم.بنظرت امروز دوتا بخورم و فردا دوتا یکشنبه تمیزم؟

خب اطلاعی نداریم بزن گوگل بپرس  فقط اینو میدونم ال دی هستش نه اچ دی

عزیزم ال دی هست اچ دی هم هست.ظاهرا اچ دی قویتره

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊
فقط مهمه تا یکشنبه پریود نشم.صبح یکشنبه یکار مهم دارم.بنظرت امروز دوتا بخورم و فردا دوتا یکشنبه تمیز ...

احتمالا بله،برامن که جواب میده

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
جذبش کردم.ای خدا یکی نیس دقیق بدونه جواب سوالمو؟

من میدونم ولی دیگه تو هیچ تاپیکی سوال جواب نمیدم چون هر تاپیکی  که جواب دادم یه عده بیشعور پیدا میشن که میگن مگه تو دکتری که نسخه می پیچی اینارو گفتم تا بدونین که چرا تو تاپیکا دیگه کسی هم که میدونه جواب نمیده  شما هم به نظرم بری از داروخونه بپرسی زودتر نتیجه می گیری تا اینجا  

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
منم پریودیم اصن منظم نیس کسی میدونه چطور ال دی مصرف کنم و تا چه مدت که درس شه

ی دوست گفتن ک از روز پنجم سیکل قاعدگی شروع کنید ب خوردن روزی یکی تا ۲۱روز ک قرص ت شه بعد ک ول کنید قرصو پریود میشین.همینجور تا ک مرتب بشین

2706