2737
2734
عنوان

بالاخره کار خودشو کرد

1482 بازدید | 26 پست

مادرشوهرم کار خودشو کرد...سر ی غذا نخوردن من ی دعوایی راه انداخت ک اگه برادرشوهرم نبود و شوهرم رو نگه نمی داشت کتک مفصل از شوهرم میخوردم(شوهری ک تا حالا چیزی بهم نگفته بود)مادرشوهرم بهم فحش های رکیک داد هرچیزی از دهنش در اومد بارم کرد میخواستم رگمو بزنم ولی عرضشو نداشتم چون هنوزم این مرد رو دوست دارم متاسفانه یا خوشبختانه

ای وای این چ کاری کردی

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشتباه زدی باید شاهگرتو بزنی پایین تره.شاهرگ .تو خیلی بالا زدی 

اموزش ميدي🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
خاک به گورممممممم بخاطر غذا نخوردن؟!! ای خیر نبینه

بخاطر غذا نخوردن و قرار بود برا جاریم کادوی سالگرد عقدشو ببریم برادرشوهرم گفت تو بیا بریم ببین چی لازم برا تزیین وسیله ها از اونجایی ک مادرشوهرم گداست گف نیاز نیز چیزی بخرین و این حرفا و ب من گفت تو چرا همش این پسرو یاد میدی ک خرج اضافه کنه و آخرشم برادرشوهرم ب مادرشوهرم تو نیا من با زنداداش میرم همه چی میخرم تا من برگردم شوهرم و پر کرد و وقتی برگشتم خونه بهم گفت پدر سگ گفت من برا پسرم زن نگرفتم ک سگ گرفتم انقدر حرف زد ک منم جیغ کشیدم و گریه کردم ک شوهرم اومد سراغم ک بزنتم

مادر شوهر عوضی منم دیشب یه کاری کرد شوهرم قلبش درد گرفته بود خدا لعنتش کنه به حق همین صبح

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2738
با هم زندگی میکنین

آره متاسفانه شوهرم از اولش همه چیو خراب کرد گفتم بزا جدا غذا بخوریم احتراممون سرجاش بمونه قبول نکرد من حتی پری هم میشم مادرشوهرم میگه چرا نمیای بالا میگم مامان الان حالم خوب نیست اما وقتی حالم خوب میشه میرم بالا میگه مگه تو درد نداشتی برا چی اومدی

بعد ازدواج برادرشوهرت زشته هنوز جدا نباشین

من یه پرستاراتاق عملم😍من عاشق کارمم❤من یه خانوم خانه دارم🙎‍♀خونه من همیشه برق میزنه❤من یه زنم🥰عاشق همسرمم.با عشقم خوشبختم خستگیام پشت در خونمونه من مطالعه میکنم آشپزی و شیرینی پزی میکنم آقامون آرایشگر شخصیمه همیشه باهم خوشیم از خونمون یا صدا خنده میاد یا بوی غذای تازه😍به منم خیانت شده مشکوک به سرطان بودم که نامزد سابقم با خواهر جاریم بهم خیانت کردن تو تنهایی و افسردگی جنگیدم تا اینکه با شوهرم آشنا شدم اسمش امیده🥰خودشم امیده بعد اومدنش من شدم قوی ترین و خوشبخت ترین زن دنیا💖
بزار بفهمه اینا باید یکی بزنه تو دهنشون ادم بشن برادرشوهرت فقط ادمه از بینشون

این پسرا تو این خونه نابود شدن شوهرم جز فحش هیچی از مامانش نشنیده 

2706