2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده کمکم میکنیدلطفا

162 بازدید | 18 پست

خانومای گل من علاوه براینکه ازقبل عیدقرنطینه کردم خودموچون تازه زایمان کرده بودم این دوهفته اخیرهم هیجانرفتم که به کروناشک کنم معمون هم راه نمیدم خونم حالااین علایمودارم میتونه عفونتی چیزی باشه؟سرم به شدت دردمیکنه چندروزه امادمای بدنم زیر۳۶هست سرفه وآبریزش بینی وگلودردندارم امابدنم کوفتگی داره وپاهام وهمه جای بدنم دردمیکنه امروزم گلاب به روتون دوبارپس آوردم اماالان بهترم به نظرتون ازعفونته یاسرماخوردم زیربادمستقیم کولربودم؟

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خب شوهرت که میره بیرون و وسیله هایی ک از بیرون میگیرین چی

خب اگه ازشوهرم باشه بایدخودشم گرفته باشه دیگه شوهرم خیلی حساسه منم وسایلوخیلی دقیق وتمیزضدعفونی میکنم

ممکنه سرماخوردگی باشه.چی میشد این کرونای لعنتی علائمش مث سرماخوردگی نبود؟!  شما که کسی رو راه ندادی فقط شوهرتون بیرون میره و چیزی ازبیرون میاد مث خرید.توکل ب خدا کن.دقت کن ببین چیزی نگرفتین ضدغفونیش نکرده باشی

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊
2738

ازباد کولراینجورشدی 

چایی نبات باعرق نعنابخور براخودت سوپ درست کن

وقتی کولر روشنه لباست باز و لختی نباشه 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
وای نه توروخدامن خیلی رعایت میکردم نی نی ۶ماهه دارم خداکنه نباشه😢😢😢

میگن که اصلی ترین علامتش تنگی نفس وتب ولرزه که شماکه هیچکدومونداری نترس ترس خودش بیماریه

ممکنه سرماخوردگی باشه.چی میشد این کرونای لعنتی علائمش مث سرماخوردگی نبود؟!    شما که کسی ر ...

عزیزم باتوجه به اینکه سرفه وآبریزش ندارم میشه کرونانباشه آخه علایم کرونامگه همینانیس؟من خیلی حساسم هرروزشوهرم که ازبیرون میادبدون اینکه به جایی دست بزنه بایدبره حموم لباساشم همونجابشوره نمیشه ماسک داره آخه ماکه رعایت میکنیم بخداهرچی عروسی ومهمونی بودنرفتم همه یفامیلاروازدست دادم انقدکه نذاشتم بیان خونمون

خب اگه ازشوهرم باشه بایدخودشم گرفته باشه دیگه شوهرم خیلی حساسه منم وسایلوخیلی دقیق وتمیزضدعفونی میکن ...

عزیز همه چیز کرونا نیست ویروس هم هسته هفته پیش دوتا دخترام خودم این ویروس گرفتیم تب دل درد سردرد بدن درد استفراغ واسهال بودیم بعداز سه روز خوب شدیم رفتم دکتر گفت ویروس گرفتن نگران نباش ان شاالله که چیزی نیست بچه بابد شیر بدی توکلت به خداباشه گلم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706