2737
2739
عنوان

بیاید راهنمایی من و شوهرم معتاد شدیم😦

| مشاهده متن کامل بحث + 2754 بازدید | 155 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب حال شوهرم بد شد. میخوام فردا پیام بدم بگم اینجوری شده فعلا نمیخوایم رفت و امد کنیم  خوبه ...

عزیزم شما اول روی خودتون تمرکز کنید

بعد ب دیگران واکنش نشون بدین

درمورد گل هرجور ک لازمه تحقیق کنه ک چجوری میشه ترک کرد

بعد راهکارارو عملی کن

درنهایت باسیاست رابطه رو کم کن 

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

وا خب مام بشدت حوصلمون سر میرفت من برا شوهرم تخته خریدم حتی منچ گرفتیم اوناع کیک هارو با هم میپزیم با هم پیاده روی میریم اسکیت میپوشیم تمرین رانندگی میریم تمرین خط زبان میکنیم فیلم و سریال میبینیم یه دفترچه برداشتم کارای عقب افتاده زندگیمونو نوشتم تا بیکار میشه میریم دنبال کارامون 

الان اصلا تایم ازاد نداریم حتی اینستا و تلگرامم ندارم فقط واتس اپ

من یه پرستاراتاق عملم😍من عاشق کارمم❤من یه خانوم خانه دارم🙎‍♀خونه من همیشه برق میزنه❤من یه زنم🥰عاشق همسرمم.با عشقم خوشبختم خستگیام پشت در خونمونه من مطالعه میکنم آشپزی و شیرینی پزی میکنم آقامون آرایشگر شخصیمه همیشه باهم خوشیم از خونمون یا صدا خنده میاد یا بوی غذای تازه😍به منم خیانت شده مشکوک به سرطان بودم که نامزد سابقم با خواهر جاریم بهم خیانت کردن تو تنهایی و افسردگی جنگیدم تا اینکه با شوهرم آشنا شدم اسمش امیده🥰خودشم امیده بعد اومدنش من شدم قوی ترین و خوشبخت ترین زن دنیا💖
2728

ببین خواهشاجوابموبده من به خواهرم مشکوک شدم که باشوهرش میکشه یانه آخه شوهرش یه بی غیرته  ۷وش یه چی میزنه توظاهرچه اتفاقی براآدم میفته وچندساعت یباربایدمصرف کنی خواهش میکنم جواب بده

2738
متاسفانه  طبق تجربه اس شوهرم استفاده میکرد حالا ترک کرده 28روز کمپ  گزاشتمش

یعنی کسی که استفاده کنه دائم باید استفاده کنه ؟؟اخه من از شوهرم ‌رسیدم حاشا کرد ،گفتم شاید دائم نمیکشه

استارتر دنبال اشکال از خودت بگرد نه از فامیلتون!!!

من یه پرستاراتاق عملم😍من عاشق کارمم❤من یه خانوم خانه دارم🙎‍♀خونه من همیشه برق میزنه❤من یه زنم🥰عاشق همسرمم.با عشقم خوشبختم خستگیام پشت در خونمونه من مطالعه میکنم آشپزی و شیرینی پزی میکنم آقامون آرایشگر شخصیمه همیشه باهم خوشیم از خونمون یا صدا خنده میاد یا بوی غذای تازه😍به منم خیانت شده مشکوک به سرطان بودم که نامزد سابقم با خواهر جاریم بهم خیانت کردن تو تنهایی و افسردگی جنگیدم تا اینکه با شوهرم آشنا شدم اسمش امیده🥰خودشم امیده بعد اومدنش من شدم قوی ترین و خوشبخت ترین زن دنیا💖
عزیز جان اصلا منتظر نباش شوهرت به فکر بیفته. خودت باید بشی ناجی زندگی جفتتون. اون پسر عمو و زنشم می ...

اره بابا همشم اونا اکثرا مارو دعوت میکنن

نازلی سخن نگفت نازلی سخن نگفت ...
استارتر دنبال اشکال از خودت بگرد نه از فامیلتون!!!

من دنبال اشکال از کسی نیستم من دنبال راه حلم قطعا اشکال از من و شوهرم بوده ک همچین ادمایی رو برای رفت و امد انتخاب کردیم هر کاری ام کردیم گردن خودمونه

ولی یه چیزی ب نام دوست نا بابم هست...

نازلی سخن نگفت نازلی سخن نگفت ...
اره بابا همشم اونا اکثرا مارو دعوت میکنن

یا جفتتون برین کمپ یا تو خونه ولی باید عزمتو جزم کنی.

تلفنارو خاموش کن کلا جواب هیشکی رو نده. من نمیدونم روش ترک این ماده چطوریه ولی به نظرم قرص خواب بگیر بخورین که بیشتر خواب باشین.

واااای که چه کار خطرناکی کردین.

شوهر من ترامادول میخوره هنوز نتونسته بذاره کنار.

2706