2726
عنوان

بیاید راهنمایی من و شوهرم معتاد شدیم😦

| مشاهده متن کامل بحث + 2754 بازدید | 155 پست
. خب هرکی یه سلیقه ای داره دیگه عشقم...خیلی هم عالیه😄

واییی شما اولین نفری هستی که داره همچین حرفی میزنه توقع داشتم الان ریپلای کنی زیر فحشم کنی واقعا ممنون کمتر آدمی مثل شما پیدا میشه 😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹😘اره عزیزم هرکی ی سلیقه داره سلیقه شما هم قابل احترام بلاخره حق دارین😘

خیلی حالم بده  اینا هی کرم میریزن هر شب هر شب زنگ میزنن  فردا پیام بدم بهش ب نظرتون،

بنظرم شرطی شدین به این افراد وابسته شدین. پاشو اختیارزندگیتو دست خودت بگیر. هر بار زنگ زدن بهونه بیار. بعدشم رک بگو ما میخوایم دیگه این مواد رو نکشیم رومون اثر گذاشته افسرده شدیم. لطفا یه مدت تنهامون بزارین تا مشکلاتمونو حل کنیم. بعدشم روابط رو کم کنید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من تاپیک های قبلتو خوندم حتما باید بری کنگره۶۰چون واقعا ازنظر روحی هم باید درمان بشی امیدوارم حرفمو گوش کنی چون من همه اینا روکشیدم وتجربه دارم راجبش فکرکن ⁦♥️⁩

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2728

استارتر اگه رفت وآمد رو ادامه بدی،بدبخت دو عالمی.زندگیتو خراب کردی.خودتون،خودتون رو نجات بدید.اگه همینجوری پیش بره تا چند وقت دیگه همه میفهمن.امروز بهتر از فرداست.انشاا... خدا بهتون کمک کنه ،تو، به خودتو، زندگیتو شوهرت رحم کن.خیلی براتون نگرانم،شما الان یه معتادید.از هیچی نترس عزیزم اونا رو از زندگیتون پرت کن بیرون.اگه آبروتونو بردن،بگو تهمت میزنن،به شرطی که تو عمل نشون بدی.

آره مواده خیلی هم‌ بده .‌.زیادیش باعث جنون میشه..از کنار مزرعش رد شی معتادت میکنه و رو مخت تاثیر میز ...

جدی واای😨...مزرعش؟ مزرعه هم مگه داره ...مزرعش کجاست؟

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
جدی واای😨...مزرعش؟ مزرعه هم مگه داره ...مزرعش کجاست؟

آره بصورت گیاه کشت میشه..خخخخ دیگه نمیدونم کجاس..اعلام‌ نمیکنن که.مخفیانه اینکارو انجام‌ میدن.جایی ک عقل جن نرسه

واییی شما اولین نفری هستی که داره همچین حرفی میزنه توقع داشتم الان ریپلای کنی زیر فحشم کنی واقعا ممن ...

جدی میگی؟ عزیزدلم این چ حرفیه ...مگه هرکی بگه تتلو دوس دارم باید بهش فحش بدیم...خیلی ناراحت شدم ک کسی بهت بی احترامی کنه😔

هیچکس حق نداره...اگرم تاحالا کسی بهت فحش داده...خودش مریض بوده عزیزم 😘

هرکس اعتقادات و سلیقه هاش برا خودش مهمه وبه هیچکس هم ربطی نداره

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152

شمابه هردلیلی آلوده شدیدعزیزم اماتادیرنشده سریع ترک کنید. اگه اراده کنی وبخوای همونجورکه راحت به دام این نوع اعتیادافتادی به همون راحتی هم میتونی کناربیای وترک کمی. تنهاچیزی که بهتون کمک میکنه اراده وخواستنه واینکه به چشم یک بیماری بهش نگاه کنی. حتمامشاوره بگیروانجام بده گلم. اول ازهمه بااون فامیلتون قطع رابطه کن ونترس. امیدوارم موفق باشیدوزودتراین برنامه راتموم کنید

آره بصورت گیاه کشت میشه..خخخخ دیگه نمیدونم کجاس..اعلام‌ نمیکنن که.مخفیانه اینکارو انجام‌ میدن.جایی ک ...

عجب...😁

ممنون گلم😄

2706