2726
عنوان

بیاید راهنمایی من و شوهرم معتاد شدیم😦

| مشاهده متن کامل بحث + 2754 بازدید | 155 پست
اهان خب سیگاراینا ک بنظرم ترکش کاری ندارم......منم قدیما قلیون می‌کشیدم بخاطر دوستام اینا....خیلی را ...

همه بدبختی جوونامون ازاین شروع شد ک فکرکردن گل موادنیست

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

اگه ترک نکنی روی مغذتون خیلی تاثیرات وحشتناکی میزاره، مغذ رو خشک میکنه،  حواسپرتی پرحرفی افسردگی هم از عوارضش هستن ادم غرورش رو از دست میده و کم کم باعث سبک و بی احترام شدنش بین مردم میشه  زمانی که مصرف کنی خوش وبیخیالی وقتی مصرف نکنید افسرده میشین و کم کم میلیون نسبت به لذتای زندگی ازبین میره و فقط سمت مواد مخدر گرایش پیدا می‌کنید و به مرور زمان میرین سمت مواد قوی تر و بدتر، پس تادیر نشده اراده کنید و از زندگیتون پاکش کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قلیون ضررش از سیگار خیلی خیلییییی بیشتررررره

آره می‌دونم...قلیون هر دودش مثلا صدتا پاکت سیگار میشه 

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
2728
ینی خودمون نمیتونیم کاری کنیم؟خیلی فشار رومه

نه گلم باید حتما تحت درمان باشین نکران نباش قرارنیست جاری بزنی ک اونجا جای امنیه اگ دلتون میخادک دیگ تااخرعمر سمت سیگارم نرید وروی شخصیتتونم کارکنید درمانش همونه

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
همه بدبختی جوونامون ازاین شروع شد ک فکرکردن گل موادنیست

😔 آره عزیزم...من ک خداروشکر اصلا نمی‌فهمم چیه...اوایل میکردم گل تو گلفروشی رو میگن😁

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
هیچچچچ دشمنی ای نمیشه تو توی این دنیا نیومدی برده کسی باشی...حتی اگه میترسی برن به کسی بگن بزار بگن ...

الان ب نظرت پیام بدم بهش؟بگم یه مدت ما نمیخوایم رفت و امد کنیم 

نازلی سخن نگفت نازلی سخن نگفت ...
عه اوونم می‌کشه...من ک اهنگاشو گوش نمی‌دم...مسخرس

اره تو کنسرتش میگف منم ی بار بزنم نفت دربیادو داشتم گوش میدادم شوهرم دعوام کرد 😂😂😂😂

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰
نه عزیزم شبیه سیگاره ولی ترکش واقعا سخته بعد بله ی نوع مواد محسوب میشه

اهااان .. اوکی فهمیدم عزیزم

2706