2726
عنوان

برا ازبین بردن تب چیکارا باید کرد

87 بازدید | 8 پست

شوهرم تب داره شیاف دیفلوفناک ۱۰۰ سرما خوردگی عرق کاسنی و دستمال گذاشتم برا پیشونی شکم تمام کارهای بالا روانجام دادم تبش کامل نیومده پایین پری روزم رفتیم دکترسرم امپول اصلا فایده ای نکرد فقط تب داره بقیه علایم کرونا نیس 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

سلام عزیزم زرشک بریز تو ظرف آب جوش بریز روش چند دیقه بزار دم بکشه بعد صاف کن قاشق قاشق بده بخوره من این روش رو برای تب بسیار شدید بچم امتحان کردم چند بار و به سرعت جواب گرفتم مایعات بده بخوره و مرتب ادرار کنه خیلی بهتر میشه انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم زرشک بریز تو ظرف آب جوش بریز روش چند دیقه بزار دم بکشه بعد صاف کن قاشق قاشق بده بخوره من ...

بچه های من21ماهه ان برای اونهاضررنداره بدم بخورن دس تنهام توروخداچن روزه اینجورین میگن خوب نشن بایدبستری بشن

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
2728
بچه های من21ماهه ان برای اونهاضررنداره بدم بخورن دس تنهام توروخداچن روزه اینجورین میگن خوب نشن بایدب ...

عزیز دلم ببخشید توروخدا من چتد وقت کلا سایت نیومدم الان دیدم ریپلای زدین منو 

بچه هاتون بهترن انشالله؟مشکل چی بود؟؟

عزیز دلم ببخشید توروخدا من چتد وقت کلا سایت نیومدم الان دیدم ریپلای زدین منو  بچه هاتون بهترن ...

عزیزم یکیش اره یکیش نه خواهش میکنم گلم این چه حرفیه

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
چطور عزیزم مشکل چی بوده که یکیشون هنوز درگیره

یکیش دیرگرفته بخاطراون

چطور عزیزم مشکل چی بوده که یکیشون هنوز درگیره

سرماخوردن وتب دارن