2733
2734

نوشته بود

خانمهای چاق دنبال لاغریه سریع نباشن

واگر این دوره چاقی از همسر واطرافیان خجالت میکشن وبه خودشون نمیرسن.

اینطوری فکر کنن که مثلا 9 ماه باردارن 

ولی بارداری اول لاغری بعد چاق میشی اما الان چاقی وطی 9 ماه از چتقی فارق میشی

یعنی خانمهای چاق فکر کنن باردارن 

ارایش کنن

لباسهای شیک بپوشن 

لاک بزنن

ناز کنن

تا طی 9 ماه به وزن دلخواهشون برسن 

واصلا فکر نکنن چاقن 

و ورزش کنن ویکم خوردو خوراکشون رو رعایت کنن

به نظرم اینطوری فکر کردن خیلی خوبه 

بیرونم ادم خجالت نمیکشه

تنها راهش اینه همه ب اضافه نظراتشون رو اول انتقال بدی به کلیه چپت بعد بگی به خاطر دل خودم میخوام لاغر شم بتونم لباسای خوشگل خوشگل زیادتری بپوشم . بعدش به خاطر خودت تلاش کن 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
تنها راهش اینه همه ب اضافه نظراتشون رو اول انتقال بدی به کلیه چپت بعد بگی به خاطر دل خودم میخوام لاغ ...

میشه به سمت پایین تر از کمر هم انتقال داد😂🙊

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من حرف بقیه برام مهم بود 

همیشه سر اضافه وزنم خجالت میکشیدم

هیچی انقدر نشستم خوردم خوردمممم تا اینکه تست ازمایشم اومد دیدم بعلهههه پیش دیابت گرفتم

رفتم دکتر گفت باید سریع وزنتو بیاری پایین

هیچی منم دارم با جون کندن سعی میکنم لاغر شم

خلاصه سرتو درد نیارم لطفا به حرف اطرافیان اهمیت نده به سلامتیت اهمیت بده چون از دستش بدی دیگه نمیتونی به دستش بیاری

من احمق تمام مدت تمرکزم روی حرف مردم بود به جای اینکه روی سلامتیم باشه 

2738
مثلا چند کیلویی دکتر گفت سریع بیار پایین  منظورش تو ماه چند کیلو بود

من ۸۷ 

استخوان بندیمم درشتِ، دیگه خودت فکرشو بکن😂

باید ۱۰ درصد از وزنمو بیارم پایین

یعنی ۷۷

فکر نکنم به چاقی من باشی😁

اون میگفت باید فعالیت بندیمو زیاد کنم تا قندم نتظیم که ان شاا... وزنم بیاد پایین انسولینم به تعادل برسه

مدتی مشخص نکرد ولی هرچی زودتر بیام پایین بهتر خودم باید همت کنم و برای سلامتیم کم بخورم