2733
2734
عنوان

دارم سکته میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 35 پست
عزیز دلم تنت سالم باشه و امیدوارم ضرر به مالت هم نرسه

بروتاپیکی که زدم ایا من خودخواهم روبخون! کاش خواهرم میمرد واقعا مگه دانلودچارتافیلم چه زحمتی واسش داره بخدا اونقدرنفرینش کردم 😭امیدوارم یه جایی کارش به من گیرکنه ومن براش انجام ندم که من بخاطریه گوشی الان دارم سکته میکنم😕😳

❤💖💛💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دیگه بانک ها سهام نمیخرن  برای فروش از طریق کارگزاری ها اقدام کنید

چرا؟ یعنی برم کارگزاری توشهرخودمون؟ من هیچی بلدنیستم . میتونم بدم کسی که وارده وتوکارگزاری شهرخودمونه واسم بفروشه؟

❤💖💛💚
من خیلی احتیاج داشتم که یه گوشی جدیدبخرم😔

حالا عیبی نداره سلامتیت مهمتره ها یه جوری گفتی واقعا فکرکردم اتفاق خیلی بدی افتاده

من خیلی غصه دارم..هیچ مونسی ندارم...تو آسمون ستارس حتی اونم ندارم 😭
2731
چرا؟ یعنی برم کارگزاری توشهرخودمون؟ من هیچی بلدنیستم . میتونم بدم کسی که وارده وتوکارگزاری شهرخودمون ...

بله اگه میشناسید، آشنا باشه چه بهتر
اول باهاش مشورت کنینن ببین به نفعته یا ضرر

بروتاپیکی که زدم ایا من خودخواهم روبخون! کاش خواهرم میمرد واقعا مگه دانلودچارتافیلم چه زحمتی واسش دا ...

بله خوندن تاپیکتو. نفرینش نکن. خودش بعدا متوجه اشتباهش میشه. امیدوارم شما هم بتونی پولدار بشی و به سلامتی گوشی و هرچی که دلت میخواد بخری

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........