2737
2734
نه ریزش داره نه شپش واسه خوشگلی مثل این

این زیباست؟

شاید معیارهای زیباییمون متفاوته

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

چقدر قیافه اش اشناست اسمش ساغر یا ساقی نیست

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار حد این یه کوچولو شاید بلندتر زدم ن پشیمون شدم و ن اینکه خیلی خوشگل شده باشم ولی قصدشو ندارم دوباره انجامش بدم . خیلی فرقی به حالم نکرد

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
2731

بنظرم بهت میاد ولی خیلی در حد کچلی کوتاش نکن

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2738
چشات لنزه ؟ بازم به نظرم پشیمون میشی مخصوصا اینکه اکه اعتماد به نفست پایینه هر کی برسه یه چی میگه م ...

نه پایین نیست هر کی یچی بگه مهم نیست اگه خودم دوس داشته باشم

ARE YOU DUMB?? ...STUPID
2706