2726
عالیه وزنش به نسبت تولدش. اگه خوب شیر نمیخورد خوبم وزن نمیگرفت. 

آخه پوشکش پر نمیشه

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۹سانت هم قد کشیده. همش بدنش رو میکشه

عزیزم ما دکتر نیستیم شاید هم خوب باشه قد و وزنش 

ما فقط طبق شنیده ها و تجربمون میگیم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2728
دکتر بهت نگفت که هر دو ساعت و هربار ی ربع شیر بدی ؟؟ یعنی مدام داره شیر میخوره؟

چرا گفتن.

ولی میگن هرکس یه سایزی داره معدش.

۹سانت هم قد کشیده شایدبخاطر همینه 

درسته  طبق نمودارش روی نمودار خودشه ولی اکثر بچه های نارس و کم وزن سریع رشد میکنن و وزن میگیرن ...

عزیزم توی تاپیک آخرت که در مورد نکسیوم هست سوال پرسیدم میشه جوابمو بدی

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  

اسی کوچولو منم ۵۲ روزس هر یه ساعت یه بار پوشک عوض میکنم چه خیلی پر کنه چه کم و ۱.۵ ساعت یه بارم ۹۰ سی سی شیرمی خوره در۲۴ ساعت هم ۴ دست لباس حتما عوض میکنم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
چرا مگه چی شده

چون رفلاکس داشت یک سیسی بیشتر میخورد بالا میوورد 

کار من این بودهر دوساعت پوشک عوص کن شیر بده اروغ بگیر تا میومدم بزارم زمین نگا ساعت میکردم تا شده دوساعت 

دوباره از نو شیر پوشک اروع 

بچه ۴۵ روزه رو چرا اینقدر پوشک میکنی

نوزاد که نمیتونه حرکت کنه بگیم کثیف کاری میکنه

اینقدر پوشاک خوب نیست

اینکه پوشاک اصلا خوب نیست طب سنتی ردش کرده ی بحث هست(در نوزادان دختر باعث نازایی در آینده و در نوزادان پسر باعث عقیم شدن در اینده)

اینکه بچه اذیت میشه ی بحث دگه 

روی تشک بچه رو ی زیر انداز پلاستیکی بذار بعد ی پارچه دگه بذار روش ،به پای بچه هم‌ فقط ی شلوار بپوش

هر وقت پی پی کرد بچه رو با آب ولرم بشور،

روزی هم‌چندبار از کمر به پایین بشور بچه رو که بخاطر ادرار نسوزه

بچه ۴۵ روزه رو چرا اینقدر پوشک میکنی نوزاد که نمیتونه حرکت کنه بگیم کثیف کاری میکنه اینقدر پوشاک خ ...

وای بدون پوشک ک نمیشه 

مخصوصا بچه اسی ک همش شیر میخوره و میخواد اروغ بگیره 

همه جا جیشی میشه

بچه ۴۵ روزه رو چرا اینقدر پوشک میکنی نوزاد که نمیتونه حرکت کنه بگیم کثیف کاری میکنه اینقدر پوشاک خ ...

عزیزم خیلی حرکت میکنه از بدو تولد هم کردن می گرفت

هم از وسط تخت میومد کناره تخت.

طوری که همیشه  میترسم بیفته.

راحت شبا غلت میزنه

2706