2733
2734
۶ ماه خیییییلی کوچولوئه ، دختر من ۶ ماهش بود ۸ ، ۹ بار عوضش میکردم در روز  عفونت میگیره بچه ، ...

آخه پوشکش حتی سنگینم نمیشه

حالا میگن شاید سیر نمیشه

نگران شدم الان

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
۶ ماهشه؟  اگه اره یعنی متوسط ماهی ۶۰۰ گرم اصافه کرده ک کمه  باید بین ۸۰۰ تا یک کیلو اضاف ...

پسر من الان ۵۵۰۰.

وزن تولد۳کیلو.

یک هفته هم با هواپیما سفر بودم شیر زیاد نخورد که وزن نگرفت.

حالا ببین چقدر میخوره که کلی پوشک هم عوض میکنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخه همش شیر هم زیاد می خوره  خیلی خسته میشم

گریه نمیکنه ؟

نرمالش اینه هر دو ساعت ی ربع شیر بخوره ، بیشتر از این معده اش رو اذیت میکنه 

شاید دلش درد میکنه با مک زدن اروم میشه 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2731
۶ ماهشه؟  اگه اره یعنی متوسط ماهی ۶۰۰ گرم اصافه کرده ک کمه  باید بین ۸۰۰ تا یک کیلو اضاف ...

چرا داره توی تاپیک آخرت یه سوال پرسیدم

دوبرابر وزن تولدش شده وزنش روی نموداره

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
پسر من الان ۵۵۰۰. وزن تولد۳کیلو. یک هفته هم با هواپیما سفر بودم شیر زیاد نخورد که وزن نگرفت. حالا ...

دو کیلو و نیم تو ۴۵ روز اضافه کرده ؟ زیاده عزیزم ، ماهی یک کیلو باید اضافه کنه

2738
پر منظورت چیه ؟ انتظار داری پوشک ی کیلو شده باشه ؟ 

نه عزیز من  

میگم حتی سنگین هم نمیشه

کم پیش اومده پوشکش سنگین شده باشه

چرا داره توی تاپیک آخرت یه سوال پرسیدم دوبرابر وزن تولدش شده وزنش روی نموداره

درسته 

طبق نمودارش روی نمودار خودشه ولی اکثر بچه های نارس و کم وزن سریع رشد میکنن و وزن میگیرن اما از شانس من و شما اینطور نیست

نه عزیز من     میگم حتی سنگین هم نمیشه کم پیش اومده پوشکش سنگین شده باشه

بچه که شیر مادر میخوره خیلی پوشکش سنگین نمیشه 

دختر من تا وقتی شیر خودمو میخورد کم جیش میکرد بعد که شیر خشکی شد همیشه پوشکش سنگینه😂

2706