2726
عنوان

کاش بشه😔😔😔

114 بازدید | 4 پست

من ۳۰ سالمه و ۵ ساله ک ینفرو دوست دارم،دست خودم نیست ،واقعا عاشقشم

دختر خالم ۲۵ سالشه،۷ ماه عاشق بود و به عشقش رسید و ازدواج کردن و میدونه من ینفرو خیلی دوست دارم

دیشب یه پروفایل عاشقانه گذاشتم، با این شعر 

شعر را صرف همین عشق ِ پریشان کردی
همه ی زندگی ات را سپر ِ آن کردی
دوستش داری و پیداست که پنهان کردی
دل من! هرچه غلط بود فراوان کردی ... .

دختر خالم اومد گفت اخییی،یادش بخیر،منو بردی به دوران مجردی😂😂😂

میدونم مسخرس ولی دلم شکست،کاش یروزی برسه ک منم به همه بگم به عشقم رسیدم و خیلی دوسم داره😔

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

خدا خوشبختت کنه💖

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728